REKLAMA

Intymiausias Zodiako kambarys

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Į miegamąjį, pačią intymiausią erdvę, įsileidžiame tik itin artimą žmogų. Čia, kitaip nei kitose būsto patalpose, leidžiame sau būti savimi, atvirai parodyti, kas mums patinka. Nereikia vaidinti prieš kitus kuklių, santūrių, nekaltų, rimtų, elegantiškų. Gal jums miegamajame norisi rėkiančio, seksualinius pojūčius įaudrinančio ar net vulgaraus interjero. Ir gerai, ar kas draudžia? 

Avinas. Netgi moteriškos lyties Avino ženklo atstovės nesižavi pernelyg moteriškumu dvelkiančiu miegamuoju. Šiam Zodiakui svarbu ryškios, sodrios, energija pulsuojančios spalvos, o ne pastelė ir užtiesalai su raukinukais. Dominuojanti ryškiai geltona, raudona, oranžinė ar jų akcentai leidžia šio ženklo atstovams jaustis  kupiniems energijos net tamsiuoju ir šaltuoju metų laiku. Baldai iš tamsaus medžio su raudonu atspalviu pritinka ugningai šio Zodiako sielai.

Tauras. Miegamąjį paversti buduaru nori ir gali ne kiekvienas, tačiau bet kuriuo atveju Taurams ši namų patalpa turi būti jauki. Žemės stichijai priskiriamam Zodiakui jaukumas siejasi su augalais, gėlėmis. Miegamajame reikėtų rinktis žalius augalus, vengti tokių, kurių lapai smailūs. O štai apvalialapiai veiks raminamai. Kaip ir rugiagėlės mėlynumo, žalia ar rožinė spalvos – visos jos tinka Veneros globojamam ženklui ir leidžia jam atsipalaiduoti.

Dvyniai. Net miegui ir poilsiui skirtoje erdvėje Dvyniai nori sukišti visą šiai dienai pasaulyje sukurtą pažangiausią aparatūrą. Jei partneris nepasipriešina, šio ženklo atstovo miegamasis veikiau primins laisvalaikio kambarį ar darbo studiją, ne miegamąjį. Kiti Dvyniai, kurie nesileidžia į kraštutinumus, tiesiog nori, kad bent baldai miegamajame būtų funkcionalūs ir pažangūs.

REKLAMA

Vėžys. Kaip sraigė savo namelyje. Taip Vėžys nori jaustis savo miegamajame. Užsitraukia antklodę virš galvos, ir pasaulio rūpesčiai lieka toli toli. Miegamasis šio ženklo atstovams yra tarsi priebėga, slėptuvė. Ten aplinka turi būti taiki, rami, štai kodėl patartina rinktis baltą (šiltą, ne laboratorinę), gal net perlo baltumo ar kreminius, dramblio kaulo atspalvius.  Štai taip susikursite namuose savo kiautą, į kurį galėsite evakuotis, sunkumams ar nuovargiui prispaudus. 

Liūtas. Linksmas ir erdvus, toks turi būti Liūto buduaras. Tai yra prabangą mėgstantis Zodiakas. Štai kodėl, jei piniginė leidžia, jis noriai vartosi šilkiniuose pataluose, ant pačios geriausios kokybės ir naujausio dizaino baldų. Jų miegamasis primena kažką tarp prašmatnaus slidinėjimo kurorto viešbučio kambario ir Holivudo žvaigždės buduaro. Kad ir kokios būtų Liūto pajamos, jo miegamasis turi būti klasiškas, su prabos ženklu.

Mergelė. Paprastumas. Ši savybė Mergelėms svarbi ir namų poilsio zonoje. Miegamojo aplinka atspindi šio Zodiako simpatijas natūralumui, natūralioms medžiagoms ir spalvomis. Nuo smėlio iki tamsiai rudos, tokia paprastai yra Mergelės miegamojo paletė. Jei ir leidžia kokį ryškesnį atspalvį, jis vis vien yra pakankamai santūrus ir dažnai – gamtiškų tonų (žalia, violetinė, kukli raudona). Šio Zodiako atstovams svarbu kvapas. Greičiausiai jie naudoja švelnaus aromato oro gaiviklius-lazdeles ar kvapias žvakes, kad tinkamai nuteiktų save ir partnerį miegui.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA