REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (08 18–24 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Kiek dar meilės galėtumėte pakelti? Avino ženklo atstovai tiesiog negali nejausti, kad yra stipriai mylimi ir patys apimti šio jausmo. Jų širdys yra plačiai atvertos. Vieniši ir dar neįsipareigoję Avino Zodiakai gali sulaukti meilės prisipažinimo ar piršlybų. Kai Venera ir Jupiteris, meilė ir sėkmė, glaustosi jūsų astrologinio būsto Romantikos sektoriuje, ko daugiau tikėtis? Telieka džiaugtis ir mėgautis kiekviena akimirka.

Tauras. Norėsite savo mylimame žmoguje įžvelgti geriausias savybes, bet jausitės sutrikę, nes jo ar jos siunčiami signalai bus prieštaringi. Jeigu kartu su pora leidžiate laiką, tvarkote namus ar tiesiog ramiai sau juose tinginiaujate ir ilsitės, džiaugsitės tokiomis taikiomis akimirkomis dviese. Taurai, kurie savaitės pradžioje nutars su partneriu aptarti svarbų klausimą, negaus tiesaus atsakymo. Verčiau tai daryti ketvirtadienį, didesnė tikimybė susikalbėti ir išgirsti, ko tikitės.

Dvyniai. Ypatingas pokalbis su jums svarbiu žmogumi pirmadienį suteiks džiaugsmo, jausitės lyg devintame danguje. Meilės planeta Venera ir sėkmės valdovas Jupiteris padės jums susikalbėti su brangiu asmeniu, šio pokalbio ilgai nepamiršite. Galbūt neseniai pradėjusieji draugauti ištars pirmąkart „myliu“? Galbūt sulauksite prisipažinimo elektroniniu ar įprastu laišku? Jei tikrai gautumėte popierinį, tokį jau galėtumėte įsirėminti kaip antikvarinę retenybę, o, žvelgiant į ateitį, išsaugoti kaip šeimos relikviją. Vienišių mintys apie meilę taps optimistiškesnės. Tokios ir turėtų būti.

Vėžys. Gal meilė nieko nekainuoja, galbūt. Iš dainos žodžių neišmesi, bet šią savaitę būsite nusiteikę atverti piniginę ir dėl mylimojo išleisti nemažą sumą. Toks impulsas apims savaitės pradžioje, jei tikrai norite suteikti džiaugsmo ir patys dėl to jaustis gerai, puiku. Ketvirtadienį pokalbis su mylimu ar jums svarbiu žmogumi bus ypač stiprus, jis pakeis daugybę dalykų, gerąja prasme. Išdrįskite kalbėti temomis, kurios jums rūpi, nugalėkite nedrąsumą ir kuklumą.

REKLAMA

Liūtas. Tiesą sakant, net nežinia, ką čia bepridurti Liūtams. Kažin ar galėtumėte būti dar laimingesni, bent jau žvaigždės jums tai numato. Savaitės pradžioje, kai jūsų ženkle susitiks meilės ir sėkmės planetos Venera su Jupiteriu, niekam Zodiake nebus atseikėta tiek laimės ir sėkmės kaip jums. Nebūtinai ši sėkmė bus susijusi su širdies reikalais arba nebūtinai – vien tik su jais. Vienišiams, kurie slepia jausmus, vertėtų juos atverti. Juk dabar būsite tokie žavūs, tiesiog neįmanoma jums atsispirti.

Mergelė. Slaptas romanas bus ypač džiuginantis. Net jei savaitės pradžioje turėsite visa laikyti paslaptyje, vis tiek jausitės mylimi ir mylėsite labiau nei kada anksčiau. Kita vertus, jeigu romanas dar neprasidėjo, slapta mylėjote asmenį ir niekaip neišsidavėte, bijodami atstūmimo, dabar būtų pats laikas atsikratyti baimės. Yra ženklų, kad gausite iš meilės tai, ko tikitės. Jei laukiate tinkamo momento prisipažinti, pamėginkite tai padaryti ketvirtadienį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA