REKLAMA

Koks jis partneris?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ką sau leidžiame, kai nesame įsipareigoję, dažniausiai užantspauduojame ir paliekame praeityje, jei norime sukurti ateitį su mums į širdį kritusiu žmogumi.

Ar pašėlę vienišiai iš tiesų gali nurimti, nors jų Zodiaką valdančios planetos tarsi kursto ugnį ir neleidžia nurimti?

Avinas. Ugningieji šio ženklo atstovai ne taip ir lengvai neria į santykius. Tačiau kai apsisprendžia būti su ta vienintele, audringus trumpus romanus palieka istorijai. Jeigu Avino Zodiakas šio smagaus viengungiško gyvenimo išsižadėjo, vadinasi, jam esate ypatinga. Tik atminkite, kad su vestuviniu žiedu ar be jo šis ženklas vis tiek trauks priešingos lyties atstovių dėmesį. Iš jūsų jis lauks išminties ir supratingumo, taip pat tikėsis, kad mokėsite aplinkiniams parodyti, kaip jį vertinate. Avino ženklo vyras yra reiklus, bet ištikimas partneris. Jo moteriai prireiks visada galvoje turėti „budinčių“ idėjų, kaip išlaikyti partnerio susidomėjimą ir vis nustebinti, būti nenuspėjama.

Tauras. Vyras, gimęs po Tauro ženklu, brangina šeimą ir namus. Mylimiems žmonėms jis yra dosnus, stengiasi partnerei kuo daugiau pagelbėti namuose. Jam teikia džiaugsmą rūpinimasis materialiomis vertybėmis, kurias įsigijo, jis vertina estetišką, dailią ir patogią namų aplinką. Jei jūsų vyras ar partneris yra Tauras, jis rimtai žiūri į santykius. Jei kažką jums pažadėjo, tikrai atsako už kiekvieną ištartą žodį, pažadą jis tikrai įvykdys. Įsipareigojusio Tauro ateities planai yra susiję su mylimu žmogumi, šeima. Tiesa, šis vyras gali būti pavydus, tačiau rūpestingas ir patikimas. Dažniau veiksmais, o ne žodžiais rodo, kaip myli ir vertina. Net jei kartu esate ilgai, Tauras nepavargsta nuolatos mylimai moteriai priminti, kokia ji jam yra svarbi ir brangi. Tik žaisti su šio ženklo pavydo jausmu nereikėtų.

REKLAMA

Dvyniai. Jeigu jūsų draugas ar partneris yra Dvynys, iš jūsų šis vyras tikėsis, kad būsite kantri ir supratinga, tolerantiška ir nereikli. Oro stichijai priskiriamas Zodiakas iš prigimties yra nepasėda, jis mėgsta kaitą ir įvairovę. Priimkite tai, nes jis, įsipareigojęs, ėmęs gyventi su jumis kartu ar užsimovęs ant rankos žiedą, nepasikeis. Savininkiška, reikli ir pavydi partnerė jam netinka. Vis dėlto, jeigu tokią išsirinko, pokyčių šios poros padangėje bus tikrai dažnai – ten nuolatos giedrą ir saulę, keis žaibai ir perkūnijos. Kita vertus, būdami kartu žmonės apsigludina, kažkiek perima vienas kito savybių, bet čia būtinas abipusis noras keistis ir prisitaikyti.

Vėžys. Šis Zodiakas labiausiai susijęs su namais ir šeimyniniu gyvenimu. Jeigu apie tokį svajojate, tada suradote idealų partnerį. Vėžys yra švelnus, patikimas, rūpestingas. Tiesa, iš jūsų jis tikėsis tų pačių savybių ir atsidavimo bendram reikalui. Vėžio ženklo vyrui būdinga nuotaikų kaita, todėl jo moteris turi būti supratinga, atidi jo emocinei būklei. Atrodytų, kam čia taip tupinėti? Juk abu esate suaugę žmonės ir turite mokėti pasirūpinti savo besikeičiančiomis nuotaikomis ir jomis nevarginti aplinkinių. Šį Vėžio trūkumą atsveria daugybė privalumų, jis būna rūpestingas vyras ir tėvas, jam patinka leisti laiką su šeima. Jis tai daro iš meilės, ne iš pareigos. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA