REKLAMA

Kiekvienam ženklui – po deivę

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Dievas yra tavyje, ne išorėje. Taip rašo išmintingos knygos ir netgi jas atliepia išmintingos dainos.

Astrologai, besižavintys mitologija, atrado tuziną dievybių. Šios globoja dvylika Zodiako ženklų. Kaip pasireiškia ta jų globa?

Avino ženklo dievybė – Atėnė

Senovės graikų karo ir taikos deivė yra drąsi, išmintinga ir protinga. Ji yra gera mokytoja, sugeba duoti naudingų patarimų, įkvepia imtis veiklos, veiksmų. Atėnės medis – ąžuolas, jėgos, galios ir stiprybės simbolis. Avino Zodiako atstovas su savo ženklo dievybe gali susijungti tada, kai neapsisprendžia, į kurią pusę eiti, kurį kelią rinktis arba kai jaučiasi pasimetęs, sutrikęs, neapsisprendžiantis. Su Atėnės pagalba jis gali tapti patarėju ar mokytoju, kai kiti į Avino ženklo atstovą kreipiasi pagalbos ar patarimo. Atėnės akmenys yra tamsus akvamarinas ir Mėnulio akmuo. 

REKLAMA

Tauro ženklo dievybės – Gaja ir Kali

Kitaip dar vadinama Motina Žemė. Ji garbinta kaip Visatos motina, vaikų globėja. Ji daro įtaką žmonių likimui ir lemčiai, globoja santuoką. Gaja yra ramaus ir taikaus būdo senovės graikų dievybė, tokiu ji apdovanoja ir Tauro ženklo atstovus, kuriuos globoja. Šie gali kreiptis į Gają, kai išgyvena sunkų periodą. Gaja padės jiems subalansuoti savo fizinę, emocinę  ar dvasinę būseną. Pabuvimas prie jūros, kalnų ar žaliame slėnyje taip pat padeda priartėti prie Motinos Žemės. Gajos akmenys yra gintaras ir juodasis turmalinas.

Kali yra dar viena Tauro ženklo globėja. Galinga induistų dievybė, visagalio laiko ir amžinosios nakties globėja, kaip ir Gaja, turi galią suteikti gyvybę ar ją atimti. Ji kaip tikra motina saugo ir globoja savo vaikus. Ji siejama su drąsa, atgimimu ir pokyčiais. Kali padeda pažvelgti į akis savo baimėms, nerti į tamsą savo sieloje ir išnirti į šviesą. Taurai paprastai saugiai jaučiasi, kai aplink juos viskas vyksta įprastu jiems ritmu ir tvarka. Pokyčiai jiems prilygsta katės glostymui prieš plauką. Su ženklo globėja Kali turėtumėte susisiekti ir prašyti jos pagalbos permainų ir nenuspėjamų įvykių laikotarpiu. Ši dievybė padeda išeiti iš chaoso į tvarką. Kali leidžia suvokti, atrasti pokyčių ar permainų prasmę ir tikslą.

Dvynių ženklo dievybė – Atėnė

Šį ženklą, kaip ir Avino, taip pat saugo išminties, kultūros ir civilizacijos globėja Atėnė. Ji yra intelektuali, skatina žinių troškimą, ragina mokytis, bendrauti, mokytis politinių mokslų ir teisės. Atėnė yra mylinti, dosni, tačiau tvirta, sugeba pakovoti dėl to, kuo tiki. Su šia dievybe Dvynių ženklo atstovams patariama susijungti, kai juos kankina intelektinės mįslės, užduotys ar su žmonėmis, bendravimu susijusios problemos. Atėnė padeda nurimti, atrasti vidinę ramybę. Tada Dvyniai gali tikėtis taiką ir ramybę perkelti į išorę, į santykius su kitais žmonėmis. Atėnė skatina kūrybingumą, nepriklausomybę, suteikia drąsos pasisakyti, reikšti savo nuomonę ar poziciją. Atėnės akmenys – aragonitas ir Mėnulio akmuo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA