REKLAMA

Su kuriuo Zodiaku lengviausia susidraugauti?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Draugai yra šeima, kurią pasirenkame. Tuo jie yra dar brangesni.

Kaip Zodiako ženklai susipažįsta? Su kurio ženklo atstovu užmegzti draugystę paprasta kaip du kart du, o kuris ilgai tyrinėja ir neįsileidžia į savo teritoriją?

Avinas. Su šio ženklo atstovais susidraugauti lengva. Jie užburia aplinkinius žavesiu, dosnumu ir pozityvumu. Bendrauti mėgstantys Avino Zodiako atstovai mėgaujasi ir džiaugiasi draugyste ir draugais. Jie visada siekia ir pasinaudoja ambicingomis galimybėmis, kurias suteikia gausus jų socialinis ratas. Kartais šie Zodiakai „išauga“ į draugystę, ją nutraukia, kai ši neteikia jokios naudos, neduoda jokių naujų impulsų.  Kai kuriems Avino ženklo atstovams geriau nepatikėti paslapčių. Kiti noriai neria į draugų problemas, rūpesčius ir siekia kuo tik gali padėti. Malonūs, aktyvūs, bendraujantys Avinai geba užmegzti daug įdomių draugysčių, kai kurios tęsiasi visą gyvenimą.

Tauras. Šio ženklo atstovus, valdomus Veneros, supa patrauklumo ir žavesio aura. Jie traukia žmones, norinčius su jais susipažinti. Draugai ir pažįstami žino, kad Taurais galima pasitikėti, jie vertina jų atvirumą ir sąžiningumą. Jei šio ženklo atstovai duoda pažadą, jo laikosi. Kaip ir savo įsitikinimų, dažnai Tauro Zodiakai užsispyrę laikosi savo nuomonės, jokie argumentai jų neįtikina ją pakeisti. Paprastai jie per daug apie save nepasakoja, nes mieliau asmeninius dalykus pasilaiko sau. Taurams galima patikėti paslaptis, jie saugos jas kaip savas. Taurus traukia sėkmingi žmonės, kurie savo jėgomis kažko pasiekia gyvenime, tokiais jie žavisi ir gerbia.

REKLAMA

Dvyniai. Jeigu draugai būtų vertinami kaip turtas, tai Dvyniai galėtų save laikyti klestinčiais turtuoliais. Jie turi daug draugų, pažįstamų ir įvairiausių su žmonėmis jungiančių veiklų. Be viso to Dvyniai jaustųsi vieniši, liūdni, pasimetę, tušti. Būtent bendravimas padeda pamaitinti jų smalsų ir aktyvų protą. Jiems patinka rengti vakarėlius, susiėjimus, susibūrimus ir juose dalyvauti, jei tik turi galimybę pasikalbėti su dauguma svečių (arba su visais). Dvyniai paprastai būna puikūs šeimininkai, gebantys užimti svečius, papasakoti jiems įdomių ar linksmų istorijų. Visada judantys, lekiantys, kupini patyrimų, kuriais nori pasidalyti, svarbu, kad būtų tik kam jų klausyti. Dvyniai būna geri draugai, nes draugystė jiems yra labai svarbi.

Vėžys. Užtruks, kol pažinsite tikrąjį Vėžio ženklo atstovo veidą. Jis atsiskleis tada, kai šis Zodiakas nustos saugotis, paliks savo kiautą ir parodys geriausias savo savybes. Iš pažiūros Vėžiai gali pasirodyti kuklūs, nedrąsūs, užsidarę. Iš tiesų jie yra labai jautrūs ir emocionalūs. Vėžiai labai vertina draugystę ir ją saugoja. Šio Zodiako atstovai turi stiprią intuiciją, dažniausiai jie iškart pajaučia, ar susidraugaus su nauju pažįstamu, ar ne. Jie kartais gali prisigalvoti įvairiausių keistų dalykų, pavyzdžiui, kad kiti žmonės juos apkalba, nors nėra jokių įrodymų, kad tai yra tiesa. Dažniausiai taip nutinka, kai Vėžiai nepasitiki savimi ir jaučiasi nesaugūs.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA