REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (08 25–31 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Nuo meilės iki neapykantos, nuo liepsnojančio karščio iki šalto ledo. Nuotaikos keisis greitai ir kardinaliai, nuo tokių emocinių sukučių ims svaigti galva. Išnaudokite pirmadienį, jis bus itin romantiškas, todėl tinka organizuoti svarbius su širdies reikalais susijusius įvykius. Netikėta mylimojo staigmena gali sutrikdyti, bet maloniai. O štai antradienį ir trečiadienį spausite stabdžius meilei ir romantikai. Kai kas, ką padarys jūsų mylimas ar jums svarbus žmogus, gali atimti norą veikti ir sugadinti nuotaiką.

Tauras. Jei esate vieniši ir ieškote TO vienintelio ar TOS vienintelės, visai tikėtina, kad pirmadienį galite ir sutikti. Mėnulio jaunatis bus jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje ir paruoš sceną svarbiausiam jausmui jūsų gyvenime. Per kelias kitas dienas tinkamas laikas pasėti ketinimų ir lūkesčių, susijusių su meilės santykiais, sėklas. Ko tikitės iš šio ryšio, kokios būsimo partnerio savybės jums yra svarbios? Dabar tinkamas laikas apie tai pagalvoti ir nusiųsti pageidavimą Visatai. Jūsų norai jai dabar yra įsakymas.

Dvyniai. Pirmadienis labai tinka su meilės reikalais susijusiems susitikimams. Pasinaudokite geru laiku. Jei pirmadienį dalyvausite kokiame renginyje, ten galite susitikti žmogų, kuris privers sparčiau plakti širdį. Negali žinoti, tai gali išsivystyti į kai ką aistringo. Taigi, nesnauskite savaitės pradžioje, nes likusi jos dalis nebus tokia palanki. Atrodys, kad net nelieka laiko žinutės parašyti, ką jau kalbėti apie skambutį jums svarbiam asmeniui. Darbe taip užbombarduos jus užduotimis ir taip įsups vietinės dramos, kad tiesiog nesugebėsite skirti dėmesio niekam kitam. Gerai, kad tai laikina.

Vėžys. Gaila, bet ši savaitė nebus didi ar kuo ypatinga meilei. Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį turintieji porą gali su mylimu ar svarbiu žmogumi pasivažinėti santykių žvyrkeliu. Galimi pykčiai, tiesą sakant, dėl visko – pinigų, sekso ar laisvalaikio. Jei turite vaikų, galite susipykti ir dėl jų auklėjimo. Laimei, kita savaitė bus jums geresnė, ginčai liausis. Laikykitės.

REKLAMA

Liūtas. Netikėta trauka ar susižavėjimas asmeniui iš kitos šalies ar kultūros gali kilti pirmadienį. Antradienį ir trečiadienį, tikėtina, susidursite su giminaičio ar draugo pasipriešinimu, nusistatymu to žmogaus atžvilgiu. Jis ar ji teigs, kad su nauju susižavėjimo objektu esate iš skirtingų pasaulių ir jūsų sąjunga yra pasmerkta nesėkmei. Dabar yra pats laikas klausyti ne kitų, o savo širdies. Ką jūs dėl to jaučiate?

Mergelė. Pirmadienį atrodys, kad su mylimuoju jus jungia nematomas ryšys, taip lengva bendrauti. Su jums artimu žmogumi jausitės lyg susieti telepatiniais ryšiai, vienas kitą juntate fiziškai, emociškai ir dvasiškai. Nešvaistykite laiko nereikšmingiems dalykams, verčiau pabūkite su jums svarbiu žmogumi ir mėgaukitės jus siejančia transcendentine meilės patirtimi. Gaila, bet vėliau šią palaimą, suardys nepasitikėjimas ar nesaugumo jausmas, kai neišdrįsite kalbėti su mylimu žmogumi atvirai ir jam atskleisti kažkokią paslaptį. Giliai įkvėpkite ir pasakykite.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA