REKLAMA

​Rugsėjo mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Vasara eina į pabaigą. Vėstantys orai sukelia minčių apie rudenį. Daug kas norėtų sužinoti, ko iš jo tikėtis.

Rudens pradžia daugumai Zodiako ženklų atneš įvairių permainų, tačiau jokių didelių katastrofų ar tragedijų nenusimato. Svarbiausia bus maksimaliai susikoncentruoti į savo darbą ir asmeninius rūpesčius, per daug nesikišant į kitų gyvenimą.

Rugsėjo mėnesį nepatartina leistis į avantiūras, sudarinėti rizikingų sandėrių ar priimti neapgalvotų sprendimų. Nesiseks tiems, kurie švaistys laiką mažmožiams, nesugebėdami atsirinkti to, kas svarbiausia, ir tiems, kurie nesirūpins savo artimaisiais.

AVINAS

REKLAMA

2014 metų rugsėjo mėnesį Avinas patirs energijos antplūdį. Jo jėgos atsistatys. Avinas vėl bus pasirengęs aktyviems veiksmams visose savo gyvenimo srityse. Svarbiausia jam bus susikoncentruoti į esminius dalykus ir protingai įvertinti savo galimybes.

Pirmas rudens mėnuo Avinui atneš naujų pasiūlymų, susijusių su jo profesine veikla. Jam patartina nedelsiant imtis naujų projektų, nes rugsėjis bus tinkamiausias laikas tokiems dalykams. Reikėtų nepamiršti, kad be sunkumų ir kliūčių nevyksta niekas. Atidžiai išanalizavęs problemas, Avinas sugebės jas išspręsti ir pašalinti kliūtis kelyje į sėkmę.

Šeiminiai santykiai rugsėjo mėnesį nesuteiks Avinui jokių nusivylimų ir nesusipratimų. Šioje sferoje viskas vyks gana sklandžiai. Artimieji jį gerbs ir stengsis suprasti, bus pasirengę pasidalyti su juo džiaugsmais ir rūpesčiais.

Sunkumai Avino lauks finansinėje srityje. Jam nederėtų švaistyti pinigų į kairę ir į dešinę. Geriau iš anksto suvaržyti savo išlaidas ir sumažinti poreikius, kad vėliau neatsidurtų sunkioje padėtyje.

TAURAS 

Rugsėjo pradžioje Taurą apims nuobodulys ir rudeninės depresinės nuotaikos. Supančią aplinką jis matys niūrių spalvų. Iš tikrųjų jokių rimtų bėdų jis neturės. Jam tereikės suimti save į rankas ir pažvelgti į pasaulį kitomis akimis. Nepaisant jo prislėgtos nuotaikos, aplinkiniai žmonės rodys palankumą Taurui. Ir pats jis pamažu atsigaus ir pradės daugiau šypsotis ir žavėti priešingą lytį.

Rugsėjo mėnesį Taurui pasitaikys naujų įdomių galimybių profesinėje srityje. Veikiausiai jis ne iškart sugebės įvertinti susiklosčiusias aplinkybes ir suvoks, kad jam sekasi. Jam reikėtų nusileisti iš padebesių ir tvirtai atsistoti ant žemės, kad paskui netektų gailėtis dėl prarastų puikių galimybių. Juolab kad tiesioginis darbas Taurui nekels jokių problemų. Mėnesio viduryje jis bus visiškai įsitraukęs į veiklą.

Šeimoje jokių sukrėtimų Taurui nenumatoma. Santykiai su artimaisiais klostysis sėkmingai. Artimieji dovanos jam šilumą ir bus pasirengę padėti sudėtingose situacijose. Vis dėlto šiokių tokių nesusipratimų ir nedidelių barnių su antrąja puse Taurui nepavyks išvengti. Tačiau tokie nesklandumai nesugadins poros santykių, nes partneriai sugebės susitarti ir išspręsti ginčytinus klausimus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA