REKLAMA

Suderinamiausi

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Sutikti žmogų, jį pamilti ir sulaukti atsako nėra lengva. Kartais, atrodo, beveik neįmanoma. Ką sako astrologai, kurie Zodiakai puikiai dera tarpusavyje ir gali sukurti ilgalaikius visaverčius santykius?

Kiekvienas iš dvylikos ženklų turi danguje jiems paskirtą porą, ji yra priešingoje Zodiako rato pusėje. Šie du ženklai turi galimybę tapti ne tik partneriais, bet ir sielos draugais.

Kai pradedate draugauti, kai dar per mažai vienas kitą pažįstate ir iš to gimsta nesusipratimai ir nesusikalbėjimai, svarbu žinoti, ar yra kas nors bendra, dėl ko vertėtų toliau stengtis? Anot astrologų, šios Zodiako poros turi didelį potencialą sukurti harmoningą ryšį.

Avinas ir Svarstyklės 

REKLAMA

Šių ženklų sąjunga yra stipri. Avino egoistiškumą, rūpinimąsi savimi Svarstyklės sušvelnina ir išmoko atjautos, aukojimosi kitų labui ir jų interesų paisymo. Avinai nebijo būti tokie, kokie yra. Į gyvenimą jie žvelgia kupini optimizmo ir pasitikėjimo savimi.

Tai praverčia Svarstyklėms, kurių svarbiausias poreikis yra darna, harmonija. Šio ženklo atstovai rūpinasi ne tik savimi ir savais, bet ir aplinkiniais žmonėmis. Į šios programos vykdymą jie įtrauks ir Avinus, kad padėtų surengti vakarėlį draugams.

Tauras ir Skorpionas

Šio sąjungos stiprybę užtikrina Tauro pastovumas ir tvirtybė, Skorpiono ugningumas ir poreikis keistis. Jie vienas kitam yra iššūkis. Be Skorpo Tauras taps pernelyg lėtas ir tingus. Skorpionas sugeba uždegti Taurą, padeda jam priimti pokyčius ir tapti kūrybiškesniam.

Žemės ženklas sugeba prigesinti pernelyg įsiliepsnojusį Skorpioną, nurimęs jis gali labiau susitelkti į svarbias užduotis. Būdami kartu, Tauras ir Skorpionas yra stiprūs kūrėjai, gebantys lanksčiai reaguoti į pokyčius, juos pasikinkyti lyg vėją į bures. Jie geba sukurti gilų ryšį. Jei žinos, kad rytoj jų laukia svarbus darbas, Tauras atsisakys eiti linksmintis iki paryčių ir taip sutramdys Skorpioną. O šis retkarčiais privers Taurą pamiršti tvarką, taisykles ir atsipalaiduoti, mėgautis gyvenimu.

Dvyniai ir Šaulys 

Šis ryšys gali būti stiprus, nes abu ženklai ieško ir renka naują informaciją, yra atviri naujovėms. Dvyniams viskas įdomu, todėl dažnai jie, kalbėdami ir elgdamiesi, šokinėja no temos prie temos, nuo vienos veiklos prie kitos. Šaulys geba jį sudrausminti, padeda jam nesibarstyti, o susitelkti į esminius jį dominančius punktus.

Dvynys yra atidus detalėms, jas pastebės ir atkreips Šaulio dėmesį, o šis pamatys perspektyvą, žvelgs plačiau, giliau. Juos jungia žinių troškimas. Dvyniai pradės daug naujų projektų, sugalvos įdomių idėjų, o Šaulys pasirūpins, kad jos būtų įgyvendintos.

Vėžys ir Ožiaragis 

Šiems ženklams santykiuose svarbu rūpestis vienas kitu. Vėžys ypač garsėja motinišku instinktu, tai yra poreikiu rūpintis, aprūpinti, saugoti jam svarbius žmones. Jis nori, kad visi aplink juos jaustųsi gerai. Dažnai šis ženklas patiria emocinius šuolius ir kryčius, todėl jam reikia Ožiaragio tvirtybės, pastovumo ir skleidžiamo saugumo, kuris leidžia stabilizuoti  jausmų pokyčius.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA