REKLAMA

Rugsėjo prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Palankus laikas darbams, projektams įgyvendinti. Kosminė energija pažadins smalsumą, paaštrins pastabumą. Mėnesio valdovas vandens Gaidys padeda atrasti argumentų ir įtikinti, o per bendrą veiklą, susibūrimus žaismingai perteikti idėją ir padėti ją geriau įsisavinti.

Rugsėjį suaktyvės vaizduotė. Santykiams kartais tai kenkia, kai įsivaizduojame nebūtus dalykus, savaip interpretuojame kitų žmonių mintis ir poelgius. Vandens Gaidys (mėnesio ženklas) su mediniu Arkliu (metų valdovu) padės pakilti nuo žemės, tik būtina pasidairyti, kur po aukšto šuolio saugiai nusileisti ant tvirtos žemės.

Žiurkė
Tylėjimas – auksas

Judriosios Žiurkės gali atsidurti riaušių ar neramumų sūkuryje. Protingiau būtų to išvengti, nors iš vidaus ir kils noras priešintis, apginti savo poziciją. Tiesiog šį mėnesį ne tik neatsargus elgesys, taip pat ne laiku ir ne vietoje išsprūdęs stiprus žodis ir darbe, ir asmeninėje aplinkoje gali padaryti didelių nuostolių. Geriau susitelkite į laisvalaikį, skirkite daugiau laiko šeimai ir draugams, dabar būtent jie geriausiai įvertins jūsų pastangas.

REKLAMA

Jautis
Daugiau darbo, daugiau garbės

Jaučiams rugsėjis yra geriausias šių metų mėnuo žengti svarbius žingsnius karjeros, darbo erdvėje. Dabar ypač bus vertinamas jūsų darbštumas, suinteresuotumas ir atsidavimas bendram reikalui. Asmeniniame gyvenime jiems gali pritrūkti darnos. Kai kurie Jaučiai jausis taip, lyg jiems vieniems rūpėtų santykiai, tik jie stengtųsi ir dar už tai nesulauktų padėkos. Jei tokie jausmai kyla į paviršių, vadinasi, reikia dabar ramiai pasikalbėti, kitaip vėliau pratrūksite skaudžiais kaltinimais.

Tigras
Meilė detalėms

Jei rugsėjo mėnesį prarasite realybės pojūtį, susikursite nereikalingų sunkumų. Todėl Tigrai turėtų šiuo metu žadėti tik tai, ką gali ištesėti. Priešingu atveju prarasite aplinkinių pasitikėjimą. Pasipūtėliškas elgesys irgi nepelnys jums taškų, apsunkins bendravimą. Geriausiai seksis tiems Tigrams, kurie planuoja realiai ir yra atidūs detalėms. Nors kartais krapštinėjimasis erzina, bet jis atsiperka.

Kiškis
Saugumas

Šį mėnesį aplinkoje vyraus žvarbūs emociniai orai. Jautriems Kiškiams patartina pasislėpti arba pasikliauti nuojauta. Gali taip nutikti, kad atsidursite tarp dviejų ugnių, dviejų kovojančių pusių, grupių. Agresyvus fonas jums visai nepatinka. Verčiau nuo jo atsitraukite saugiu atstumu, be to, iš distancijos lengviau kritiškai įvertinti viską, kas vyksta. Ypač ši taktika patartina meilės reikaluose.

Drakonas
Vidinės vertybės

Šį mėnesį Drakonams verta kiek atsitraukti, susilaikyti nuo šou. Net jei turėsite gerų ketinimų ir veiksite iš pačių geriausių paskatų, galite sulaukti, ypač darbe, priešingos ar net priešiškos reakcijos. Daugiausia laimės tie Drakonai, kurie nesistengs žibėti, puikuotis, pasirodyti prieš kitus, o rūpinsis vidinėmis vertybėmis, susitelks į savo vidinę būseną, sieks pusiausvyros.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA