REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 01–07 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jei esate vedę ar kitaip įsipareigoję, dabar pastebėsite, kaip lengva bendrauti su partneriu. Jis ar ji ne tik klauso, ką sakote, bet iš tikrųjų jus girdi. Vienišiams dabar prasideda ypatingas laikas, kai yra galimybė sutikti širdžiai mielą žmogų su darbu ar sveikata susijusioje aplinkoje. Užsirašykite į naują klubą ar sporto studiją, lankykite sveiko maisto gaminimo kursus ar parodas. Ypatingą žmogų galite sutikti netgi lankydamiesi poliklinikoje ir laukdami eilėje pas gydytoją.

Tauras. Šią savaitę, ypač nuo penktadienio, kiti Zodiako ženklai galės pavydėti žvaigždžių palankumo jūsų širdies reikalams. Vienišiai pastebės, kad daugiau nei vienas žmogus siekia jų dėmesio ir palankumo. Laimei, būsite labai įžvalgūs ir iškart atskirsite, kurie yra paviršutiniški „kūnų“ medžiotojai, o kuriems rūpi ilgalaikiai santykiai.  Jūs nesate vienadienis susižavėjimo objektas, todėl prašalaičiai turės ieškoti kitų medžioklės plotų.

Įsipareigoję ar turintys porą Taurai sulauks švelnių ir malonių dėmesio ženklų iš mylimųjų ar jiems svarbių asmenų. Net tokios tarsi buitiškos smulkmenos – išnešti šiukšles, nuvaryti nuplauti automobilį, pavedžioti šunį ar palepinti netikėtu masažu – pradžiugins Taurus ir sujaudins, įkvėps aistrą.

Dvyniai.Gali būti, kad šią savaitę praleisite daugiau laiko bendraudami su partneriu ar jums svarbiu žmogumi. Jūsų laukia daugiau pokalbių telefonu, daugiau žinučių ir laiškų. Jei pastaruoju metu pradėjote su kuo nors draugauti, galbūt nuspręsite pasikalbėti, kurlink veda jūsų santykiai. Jeigu šią savaitę ketinate susitikti pirmąkart, tikėtina, pasimatymas užsitęs. Visai įmanoma, kad susitikimas gali užtrukti iki išnaktų, nes pokalbiai nesiliaus. 

REKLAMA

Vėžys. Jei esate susituokę ar su partneriu gyvenate kartu, šią savaitę sklandžiai spręsite su būstu susijusius klausimus. Galbūt planuosite kraustytis į kitą vietą ar pertvarkyti esamą namų erdvę. Dabar bus daugiau kalbų apie šeimos, giminės reikalus, visos jos greičiausiai bus pozityvios. Vienišiams yra tikimybė širdies draugą sutikti net savo namų kieme, tai yra jiems įprastoje aplinkoje. Stebėkite naujus veidus, pasirodančius joje.

Liūtas. Šią savaitę jums svarbu bendradarbiauti su partneriu ar jums svarbiu asmeniu. Abu turėsite daug idėjų, jomis dalysitės, iš to turėtų išeiti kažkas gero. Jeigu turite aptarti kokią svarbią temą, dabar tam tinkamas laikas, nes sulauksite supratimo ir partnerio pasirengimo eiti į kompromisus. Geriausios dienos pokalbiui bus nuo antradienio. Ši savaitė taip pat tinkama pirštis, aptarti ir pasirašyti vedybinę sutartį.

Mergelė. Na, laimingieji, šios savaitės viduryje kai kas ypatingo turi nutikti jūsų širdies reikaluose. Galbūt tai bus jūsų vidinis apsisprendimas atsiverti, pasitikėti žmonėmis ir pasauliu, o tai padės priimti naujus jausmus. Galbūt vienišiai sutiks ypatingą žmogų. Kai penktadienį meilės planeta Venera įeisi į jūsų ženklą, apims pasitikėjimas savimi, tapsite labiau atsipalaidavę, viliokiški, jausmingesni. Trauksite prie savęs žmones. Džiaukitės šiuo periodu, kuris jums sukaupė nemažai romantiškų dovanų. Tik neanalizuokite, kas vyksta, tiesiog džiaukitės.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA