REKLAMA

Angeliška ir demoniška Zodiako pusė

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kiekvienas iš dvylikos Vakarų Zodiako ženklų turi tiek teigiamų, tiek neigiamų savybių.

Kaip ir bet kuris žmogus, kurį sutinkame kasdienybėje, tik jo paveikslą dar nuspalvina kalbėjimo tonas, maniera, elgesys, išvaizda, darbai ir žodžiai, kurie sutampa, o kartais nurodo į visiškai priešingas puses.

Taigi kokį psichologinį paveikslą mums kuria astrologai?

Avinas

REKLAMA

Geriausi bruožai
Avino ženklo atstovai yra energingi ir ambicingi. Jie yra tikri, kad sugebės įveikti bet kokią kliūtį jų kelyje. Avino Zodiakai yra entuziastingi, dosnūs draugai ir aistringi meilužiai. Jie pasižymi optimizmu, kuris persismelkia į visas jų gyvenimo sritis.

Blogiausi
Jeigu Avino ženklo atstovai darbe ar asmeniniame gyvenime sėdi ne vairuotojo pusėje, jausis nelaimingi, liūdni, emociškai nestabilūs, nes negali kontroliuoti. Jie greiti supykti, dažnai surengia keršto aktą tiems, kurie įskaudino ar pakenkė. Susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, gali būti agresyvūs, imtis prievartos.

Tauras

Geriausi bruožai
Patikimi, pastovūs, verti pasitikėjimo. Štai kodėl artimieji ir draugai Taurus vadina uola, į kurią galima atsiremti ar net už jos pasislėpti, kai gyvenimas pernelyg užsupa. Šio ženklo atstovai, jeigu tampa draugu, tai visam gyvenimui. Tokie pat pastovūs jie ir poroje, nebent akivaizdžiai pamato, kad jų santykiai yra visiška tragedija, tada gali partnerį palikti. Jie atsidavę ir darbui, taip pat moka skaičiuoti pinigus taip, kad nereikėtų skolintis ar prašyti pagalbos.

Blogiausi
Nemėgsta pokyčių, jų vengia. Šiandieniame nuolatos besikeičiančiame pasaulyje tai gali tapti rimta problema. Nebent užsispyrę Taurai iškelia sau tikslą keistis, tada jo tikrai sieks, nors ir dantis sukandę. Dažnai šio ženklo atstovai gali atrodyti kaip fanatikai, nes karštai gina savo nuomonę, požiūrį ir nepriima kitų. Jeigu pastebi, kad kiti naudojasi jo gerumu, gali imti juos niekinti, nustoti bendrauti.

Dvyniai

Geriausi bruožai
Šio Zodiako atstovai dažniausiai būna pakiliai nusiteikę, nuolatos kažkuo susižavėję. Retą kurį Dvynį galima pavadinti nuobodžiu. Dvyniams draugai skambina, kai nori pasidalyti gera žinia ar įdomia įžvalga. Jie yra patrauklūs ir protingi. Dažniausiai Dvyniai gerai išmano sritį, kurioje dirba ar kuria, ypač jei ji susijusi su pardavimais, aktoryste, bet kuo, kur reikalinga iškalba, kalbėjimas. 

Blogiausi
Nepastovūs, kartais iki kraštutinumų. Dvyniai geba sukurti stiprų ryšį su pasirinktu žmogumi, bet gali viską mesti ir nueiti paskui naują, įdomesnį objektą. Štai toks lengvabūdiškumas, pasidavimas spontaniškam įspūdžiui gali sugriauti netgi labai prasmingą ryšį asmeniniame gyvenime, taip pat pridaryti problemų karjeroje. Dažniausiai jie pabėga, kai kyla krizė, o ne stengiasi ją suvaldyti.

Vėžys

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA