REKLAMA

Ko trūksta iki pilnos laimės?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Paukščių pieno, šeštojo „iPhone“, pabuvimo dviese, toliau nuo visų, draugų būrio, įgriūvančio per duris, apdovanojimo iš gerbiamo asmens rankų…

Kiekvienam Zodiakui savi poreikiai, savos problemos ir laimės.

Avinas. Šiam ženklui netiks joks kompromisas. Kol nepasieks, ko užsibrėžė, kol nepatenkins savo ambicijų ar neužims lyderio ir galios pozicijų, nesijaus laimingas. Bet Avino Zodiakas mėgausis visu tuo keliu iki viršūnės, ta kova, kuri suteikia energijos ir adrenalino. Svarbiausia, kad šis procesas pernelyg neužsitęstų, kitaip praras susidomėjimą pačiu tikslu.

Tada jis tampa nekantrus, nusivylęs ir susierzinęs. Laimės būseną Avino ženklui garantuoja galimybė ir gebėjimas įveikti kliūtis, spręsti iškilusias problemas, patenkinti ambicijas. Be to, iki pilnos laimės jam visada reikia mintyse turėti bent vieną naują iššūkį, kurį reikės įveikti.

REKLAMA

Tauras. Iš tiesų šio ženklo atstovui nedaug reikia, kad pasijaustų laimingas. Tik apvalios sumos banke, stilingų ir, pageidautina, prabangių namų, taip pat – ištikimo gyvenimo draugo. Galbūt tokie jo norai atrodo kaip godaus besočio, bet jie tereiškia, kad visa tai suteikia Taurui emocinio saugumo ir leidžia jaustis laimingam.

Be to, šis Zodiakas nesitiki, kad norai pildysis, mostelėjus burtų lazdele. Ne, jis pasirengęs pats nuoširdžiai ir atkakliai prisidėti prie jų įgyvendinimo. Štai kodėl dauguma Tauro ženklo atstovų iš tiesų gyvena taip, kaip kažkada svajojo.  Šis ženklas mąsto lėtai ir nemėgsta, kai jį skubina priimti sprendimus. Jei aplinkiniai ir susiklosčiusios situacijos ima Taurą sprausti į kampą, šis jausis nelaimingas. Nebent turės nuosavą pasaulį – mylimus žmones ir branginamus namus, kuriuose kurs savo laimės erdvę

Dvyniai. Vidinė nekantra, kurią būtina numalšinti, yra Dvynių raktas į laimę. Kuo didesnė įvairovė, įdomesnis gyvenimas verda aplink šį ženklą, tuo labiau švyti jo veidas ir džiaugiasi širdis. Taip pat jam kaip oro reikia greito ir sąmojingo pašnekesio. Kelionės, besikeičiantys vaizdai, pokyčiai, nauji potyriai, daug visuomeninių, viešų renginių džiugina Dvynius. Monotonija, rutina, vienišumas ir mažai galimybių patenkinti proto smalsumą paverčia šio ženklo atstovą piktu niurzga.

Vėžys. Daugiausia pasitenkinimo Vėžiui teikia šeima ir namai. Jis jausis laimingas, kai organizuos šeimos susibūrimus, džiuginančius įvykius namuose. Vėžio Zodiakas turi poreikį rūpintis kitais žmonėmis, jiems padėti. Kai gali tai daryti, patiria pilnatvę.

Nors Vėžys ir laikomas Zodiako namisėda, jam laimės suteikia kelionės. Tik jei visko vienu metu pasidaro per daug, jis gali ieškoti „kiauto“, į kurį galėtų įlįsti ir pabūti vienas. Šiuo gali tapti artimi ir jam svarbūs žmonės. Vėžys be šio kiauto jaučiasi nelaimingas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA