REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 08–14 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šią savaitę, kai paaiškės naujas tikslas ar galimybė jūsų darbe, iš partnerio palaikymo greičiausiai nesulauksite. Antradienį galite vienas kitam išsakyti ne pačių maloniausių žodžių, todėl greičiausiai paramos ieškosite ne namuose, o darbe. Jei turite porą, būkite ypač atsargūs trečiadienį, nes galimas staigus susižavėjimas darbe. Situacija bus pavojingesnė ir dėl to, kad tas kolega, su kuriuo sies abipusė trauka, labai jus palaikys svarbiame reikale. 

Tauras. Šią savaitę jus sups sielos draugai. Trečiadienį gal net patikėsite, kad sutikote tą vienintelį ar vienintelę. Greičiausiai su šiuo nauju žmogumi jausite tokį dvasinį ryšį, kad tai atrodys kaip pasaka, toli nuo tikrovės. Tačiau neleiskite draugams pasėti abejonės, baksnojant į realybę ir skatinant palikti fantazijų karalystę. Jums dabar svarbiausia klausyti savo širdies. Iki sekmadienio jau žinosite, ar tas jus siejantis ryšys yra tikras. Didelė tikimybė, kad taip ir yra.

Dvyniai. Apsižodžiavimas savaitės pradžioje su mylimu ar jums svarbiu žmogumi gali skaudinti. Kartais tiesa žeidžia. O gal jūsų viduje ilgai virė neišsakyti žodžiai, jūsų netenkino susidariusi situacija? Viskas suprantama, tačiau mėginimas vėl susitaikyti gali nepavykti taip sklandžiai, kaip tikitės. Turėtumėte suvokti tariamų žodžių svorį ir kaip jie gali paveikti santykių ateitį. Mes perspėjome, bet tikriausiai jūsų neatbaidysime nuo aiškinimosi. Gera žinia ta, kad jei tikrai mylite tą žmogų, stengsitės už jį pakovoti, nors šis ir bus ant jūsų supykęs.

Vėžys. Antradienį tų, kurie yra įsipareigoję ar gyvena kartu, namuose gali kilti bruzdesys dėl buitinių reikalų. Tik nemėginkite manipuliuoti, kad priverstumėte partnerį daryti tai, ko norite. Taip sulauksite aršaus pasipriešinimo. Kita vertus, jei pagausite partnerį meluojant, o šis dar bandys jus įkalbėti daryti tai, ko nenorite, taip pat užsiplieksite. Jei labai reikia pasikalbėti apie svarbius ir rimtus dalykus, darykite tai sekmadienį. Tada žodžiai nesikandžios, jie gydys ir padės keistis.

REKLAMA

Liūtas. Jūsų seksualinis potraukis pasieks aukštumas. Marsas savaitgalį įeis į jūsų astrologinio būsto Romantikos, linksmybių ir malonumų sektorių. Tai yra ypatingas įvykis, nes vyksta kartą  per dvejus metus. Marsas čia išbus nuo rugsėjo 13 d. iki spalio 26-osios. Per šį laiką tikėkitės didelių ir malonių dividendų, kuriuos atneš jūsų seksualinė energija ir asmenybės žavesys. Tai yra labai geras laikas. Negali pykti, nes žvaigždės šiuo metu jus myli ir globoja.

Mergelė. Savaitės pradžioje tikėkitės gana emocionalaus reikalo, susijusio su santykiais. Labiau nei įprastai būsite jautrūs partneriui ar jums svarbiam žmogui. Jį užjausite ir norėsite užgydyti visas jo žaizdas. Iš kitos pusės, tikėkitės švelnios pamokos. Ne jūsų užduotis gelbėti kitą žmogų, net jei tai būtų jūsų partneris ar mylimasis. Palaikykite, būkite šalia, bet netapkite gelbėtoju, taip elgdamiesi tam asmeniui darysite meškos paslaugą, jis nieko gyvenime nesupras, neišmoks ir toliau bus auka.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA