REKLAMA

Svarbiausias atsakymas

REKLAMA

Įmanoma atrasti daugybę sąsajų su astrologija, dvylikos Zodiako ženklų, kurie priskiriami keturioms stichijoms (Ugnies, Žemės, Oro, Vandens) ir Taro kortomis (išsamiau apie jas galite sužinote ČIA).

Jei susiaurintume tyrinėjimo sritį iki santykių, tada užtektų pasidomėti Didžiuoju Arkanu ir tam tikrais astrologiniais ženklais, kad suprastume, kodėl darome tam tikrus sprendimus arba ko tikėtis tam tikrais gyvenimo etapais.

Kodėl astrologai ir tarologai tiek dėmesio skiria santykiams?

Tiek astrologijoje, tiek Taro kortose jausmus simbolizuoja vanduo. Taigi, Vandens stichijai priskiriami ženklai (Vėžys, Skorpionas, Žuvys) šioje srityje turi didžiausią galią, emocijos yra jų stiprybė. Jie simbolizuoja jėgą, kuri verčia mus ieškoti gyvenimo draugo.

Kiekvienas iš šių trijų Zodiako ženklų simbolizuoja romantišką kelionę ir individualią valią, kurią gimdamas žmogus atsineša į šį pasaulį ir turi teisę ja naudotis iki mirties. Taip ir penkios Didžiojo Arkano kortos, siejamos su santykiais ir atspindi poros kelionę. Tiems, kas naudojasi Taro kortomis ar tiesiog jomis domisi, šios sąsajos yra vertingos, papildančios.

REKLAMA

Nors žinome, kad mūsų laikas Žemėje yra ribotas (nuo gimimo iki mirties), gyvename taip, lyg būtume nemirtingi. Dažnas tiesiog plaukia pasroviui ir nededa pastangų, kad iš tiesų būtų laimingas. Juk visuomenės gerovė priklauso nuo to, kiek atskiras individas joje jaučiasi laimingas, patenkintas, matantis prasmę gyvenime. Daugeliui ją pirmiausia suteikia artimi žmonės, darnūs santykiai, paskui jau – realizacija darbe. Štai kodėl tiek Taro kortų žinovai, tiek astrologai daug dėmesio skiria žmogiškiems santykiams, ypač romantiškiems.

Vandens ženklai ir gyvenimo etapai

Grįžtant prie Zodiako dvyliktuko, Skorpionas siejamas su aistra, potraukiu, paslaptimi. Šis ženklas simbolizuoja jauną žmogų, vyrą ar moterį. Jie ieško savo antrosios pusės, kuri taptų tvirtu pagrindu gyvenime. Tai yra laikas, kai vyrauja stiprios emocijos, staigūs veiksmai ir nekontroliuojamos aistros. Žmonės, kurie taip gyvena, net jei jų pase – jau nebe jaunuolio nuotrauka, liko Skorpiono valdomame laikotarpyje.

Kai išmokstame save kontroliuoti, valdyti emocijas, tampame brandesni ir galime kurti šeimą, susilaukti vaikų. Taigi, jeigu sėkmingai baigiame Skorpiono valdomus metus, mūsų gyvenimą atspindi dvi Taro kortos – Žynys ir Imperatorė. Žynys arba Šventikas reiškia, kad sugebame užsitikrinti materialų pagrindą, kad išgyventume. Imperatorė arba Valdovė siejama su vaisingumu, galimybe susilaukti vaikų ir juos auginti.

Skirtingose pasaulio visuomenėse vienu metu daugybė žmonių ieško sau poros. Kaip žinoti, kuris ar kuri tau tinka labiausiais? Štai kodėl Taro korta Meilužiai dar vadinama pasirinkimo korta, ji žymi šį paieškų ir pasirinkimų laikotarpį, kaip ir Vėžio ženklas astrologijoje.

Vėžiui priskiriama savybė – pažvelgti į žmogaus vidų, atpažinti artimą sielą, geriant kavą lauko kavinėje ar prasilenkiant pajūryje. Tiesiog pamatai jį ar ją, ir žinai, kad čia tavo žmogus. Štai šis antrasis Vandens stichijai priskiriamas ženklas, siejamas su Žyniu ir Imperatoriene, padeda susitikti, pradėti šeimą ir auginti vaikus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA