REKLAMA

Jei įsimylėjote „netinkamą“ ženklą…

REKLAMA

Kas tada? Nieko. Teoriškai nesėkminga partija, gyvenime gali pasirodyti itin sėkminga.

Bendrosios prognozės kalba apibendrintai, nes skirtos visiems. Todėl jos yra labiau laisvalaikio skaitiniai nei rimti patarėjai.

Kartais, jei nesate tipiški savo Zodiako atstovai ir jus labiau veikia, tarkime, kylantis ženklas (ascendentas) arba Mėnulio ženklas, bendrosios prognozės gali šauti pro šalį, ir gana stipriai.

Ne be reikalo tie, kurie nori tikslesnių paskaičiavimų, astrologų ar numerologų prašo asmeninės prognozės. Ši sudaroma atsižvelgiant į konkretaus žmogaus gimimo datą, vietą, laiką, tada tikrinama, kaip visi šie duomenys dera su jam svarbiu asmeniu. Astrologas ir numerologas tiksliai pasakys, kokių santykių su pasirinktu gyvenimo palydovu tikėtis, kokie sunkumai ar kliūtys laukia. 

Tinkami ar netinkami?

REKLAMA

Pastabesni skaitytojai ir šiaip kasdieniame gyvenime pastabūs žmonės, paskaitę astrologines suderinamumo lenteles (Suderinamiausi) ir apsidairę aplink, atranda trūkumų ir neatitikimų. Jie patys ar jų draugai, nors ir paskelbti astrologiškai netinkamais partneriais, kuo gražiausiai gyvena kartu ir tuo džiaugiasi. Kodėl taip yra?

Teoriškai, tik Vandenis ir Skorpionas mėgsta sudaryti sąjungas su savo ženklo atstovais. Beje, jų priežastys yra skirtingos. Vandeniams patinka tolerantiški sutuoktiniai, kuriems nereikia nieko įrodinėti, juos priima tokius, kokie yra. Aistringi ir savininkiški Skorpionai su išrinktuoju, gimusiu po Skorpiono ženklu, irgi jaučiasi atsipalaidavę. Jie supranta vienas kito „kabliukus“, saugumo poreikį, gilaus ryšio siekį ir norą retkarčiais atsiriboti.

Tačiau praktikoje matome, kad tokių tarpusavyje besiporuojančių ženklų yra daugiau. Lygiai taip pat noriai savo ženklo atstovus veda ir jiems įsipareigoja po Avino, Tauro, Dvynių, Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio Zodiakais gimusieji. Priežastis? Juos traukia žmonės, kurių pomėgiai, požiūris, gyvenimo tempas, vertybės sutampa.

Du Taurai gali suremti ragus ginčuose ir užsispyrę laikytis savo nuomonės, bet dėl esminių dalykų – saugumo ir patogaus, gero gyvenimo – jie visada sutars.

Du Dvyniai ar dvi Mergelės, gyvenančios po vienu stogu, niekada nenustos kalbėtis ar dalytis meile.

Du Šauliai noriai keliaus kartu ir entuziastingai palaikys vienas kito ieškojimus, nesvarbu, kokie jie būtų, – intelektiniai, dvasiniai ar fiziniai. Du Ožiaragiai palaikys vienas kitą, siekiant karjeros viršūnių ir visų užsibrėžtų tikslų, nešvaistys pinigų į kairę ir į dešinę, nes žinos jų vertę.

Kitos poros irgi gali būti visai palankios, nors ir sakoma kitaip. Pavyzdžiui, Taurui, kaip  rašoma, labiau tinka Skorpionas, opozicijoje esantis ženklas, nei Svarstyklės. Bet su jomis Taurą sieja ta pati valdanti planeta Venera, vadinasi, jie turi daug bendro – mėgsta elegantišką socialinį gyvenimą, gražius, darnius santykius ir estetiškus daiktus, taip pat juos sieja pomėgis menui. Visus šiuos dalykus vertina ir Ožiaragis su Vėžiu. Taigi, įmanomos darnios poros tarp visų šių paminėtų ženklų. Gal jie (Tauras, Svarstyklės, Ožiaragis ir Vėžys) nebus sielos dvyniai, bet gali sukurti prasmingą ilgalaikį ryšį, mėgautis buvimu kartu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA