REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 15–21 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jei šią savaitę mėginsite pagerinti santykius ar keisite požiūrį į širdies reikalus, greičiausiai jums seksis tai daryti. Žvilgsnis dabar bus aštrus, realiai vertinsite savo galimybes, suvoksite ribas, bet vis dėlto optimistiškai žvelgsite į ateitį. Jei turite rimtesnių problemų, būtų palanku kreiptis į santykių konsultantą, psichologą, kuris specializuojasi padėdamas poroms. Tiks ir saviugdos knyga, skirta santykių kokybei gerinti, jei pasitikite jos autoriumi ir išlaikysite kritišką požiūrį į tai, ką skaitote.

Tauras. Būsite pasirengę perkelti santykius į kitą lygmenį. Jei draugaujate su žmogumi, kurį vis labiau mylite ir branginate, greičiausiai šią savaitę kalbėsite, kaip sutvirtinti jūsų ryšį. Kai kurie Taurai galbūt nuspręs apsigyventi kartu ar susižadės. Viena yra aišku – šiomis dienomis į santykius žvelgsite itin rimtai. Mažas patarimas: su draugais nesidalykite žiniomis apie intymius išgyvenimus, pasigailėsite.

Dvyniai. Šią savaitę galite labai nusivilti partneriu. Jis ar ji neskirs, jūsų manymu, pakankamai dėmesio jūsų karjeros tikslams. Atsainus partnerio požiūris gali jus suklaidinti. Galite imti abejoti savo tikslais ar, dar blogiau, atsisakyti savo siekio vien dėl nepakankamo partnerio dėmesio. Pavojinga kurti ateitį, kurią grindžiate kitų, kad ir jums svarbių žmonių, nuomone ar požiūriu.

Vėžys. Turiningas pokalbis su mylimuoju padės jums sugrįžti į pagrindinį kelią santykiuose. Jei nesate tikri dėl esamos padėties, turite atvirai apie tai apsikalbėti su esamu partneriu ar kandidatu į šį postą. Šiuo metu turėtų pavykti susišnekėti su jums svarbiu žmogumi. Po atviro ir sąžiningo pokalbio, gali būti, visai kitaip žiūrėsite į esamą padėtį. Tai yra aiškiau, tiksliau, realistiškiau matysite, kas yra kas. Matote? Visiškai nebaisu sužinoti tiesą.

REKLAMA

Liūtas. Paskutinėmis dienomis jūsų seksualinis apetitas bus didelis kaip niekada, todėl ši papildoma ir stipri energija jus trikdys. Nežinosite, kur ją visą dėti. Gal kai kurių Liūtų partnerių libido šiuo metu nėra toks didelis, todėl gali atmesti jūsų kvietimus ir siūlymus. O gal jūsų artimiausias žmogus atsisakys sudalyvauti erotinėje jūsų fantazijoje, tai jus gali nuvilti.

Mergelė. Šią savaitę neturėsite problemų bendraudami su partneriu, o tai padės išspręsti potencialiai santykiams pavojingą situaciją namuose. Jei gyvenate kartu, problema gali kilti dėl kažkokios su namais susijusios, buitinės problemos. Nė vienas iš jūsų nesupras, kas vyksta, kas sukėlė tokią trikdančią situaciją. Gera žinia – kad esate vienoje valtyje, todėl turėsite kartu nuspręsti, kur link irkluoti.

Svarstyklės. Tie, kurie pastaruoju metu su specialistų, psichologų ar psichiatrų pagalba stengiasi susigaudyti savo sąmonės ir pasąmonės griuvėsiuose, pamatys šviesą tunelio gale. Svarstyklės priims sąmoningą sprendimą mylėti save, suvokti, ko iš tiesų nori, kad joms svarbu tvirtas, ilgalaikis ryšys ir atsakas į jų meilę ir pagarba. Tai ypač svarus momentas tiems šio ženklo atstovams, kurie buvo prisikūrę fantazijų apie santykius, kurie neturi jokio realaus pagrindo, gal tas žmogus realybėje net nenori jų kurti su Svarstyklėmis. Suvoksite, kad taip save apgaudinėjote, ir išdrįsite pažvelgti realybei į akis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA