REKLAMA

Sėkmės ir laimės magnetai

REKLAMA

Patenkinę pačius svarbiausius poreikius, žmonės galėjo užsiimti kitais dalykais. Turėjo laiko tyrinėti, ieškoti sąsajų, suteikti reikšmių, atrodytų, visiškai nereikšmingiems dalykams.

Kita vertus, tokie „niekučiai“ kaip brangakmeniai, kuriuos žmogus išmoko apdoroti, ypatingomis spalvomis, formomis ir spindesiu taip užburdavo, kad atimdavo sveiką protą, sukeldavo nepateisinamas aistras, giluminius instinktus. Dėl brangakmenių žudydavo, kildavo nesutarimai tarp šeimų, genčių ar netgi šalių.

Tikra ar įsivaizduojama galia?

Viskas atrodo tarsi aišku ir suprantama. Tai vis dėl godumo tiek triukšmo. Tačiau brangakmenius, ypač istorinius, visada lydėdavo tam tikras paslapties šydas. Iš ko jis išaustas? Brangiesiems mineralams žmonės, nagrinėdami didžiūnų likimus, suteikė tam tikras prasmes, remdamiesi neva ypatingu jų poveikiu, galinčiu pritraukti laimę, turtus, sėkmę arba, priešingai, ligas, skurdą, nešlovę.

Tarkime, rubinas suteikia galimybę kontroliuoti kitus ir galią politikoje. Koralu pasipuošęs žmogus tampa fiziškai stipresniu. Štai kodėl šį mineralą senovėje taip mėgdavo (gal ir mėgsta?) atletai.

REKLAMA

Taigi, tikėta, kad su savimi nešiojamas ar papuošaluose įsodintas akmuo asmeniui suteikia tam tikrų galių, postūmių ar pokyčių.

Kai kurie brangieji akmenys, manyta, turi stiprių gydomųjų galių. Veikia žmogaus protą, emocijas ir kūną. Jei asmeniniame horoskope kai kurios planetos išsidėsčiusios nepalankiai, jų blogą poveikį gali sumažinti tinkamai parinkti akmenys. Žmonės buvo įsitikinę, kad jie blokuoja neigiamą energiją ir į jų gyvenimą dėl vertingųjų mineralų įlieja gerosios.

Pažvelgus atgal, pastebime, kad brangiųjų akmenų galiomis tikėjo tiek babiloniečiai, tiek kinai, egiptiečiai ar graikai. Žinoma, pirmiausia šie mineralai žavėjo plika akimi matomomis savybėmis – spalva, skaidrumu, ornamentais. Tik vėliau jiems suteikta pridėtinė vertė, imti laikyti sėkmės, sveikatos, laimės, gerovės šaukliais.

Astrologai į išskirtinius mineralus žiūri kaip į tam tikros energijos laidininkus ar kaupėjus. Kiekvienas akmuo atitinka tam tikros planetos skleidžiamą energiją.

Vertingieji akmenys ir planetos

Deimantas (aukščiau esančiame paveikslėlyje pavaizduotas deimantais nusagstytas drakonas). Planeta – Venera. Akmens savininkui atneša grožį ir laimę. Turi įtakos meilės reikalams, santuokiniam gyvenimui. Didina protines galias ir fizinį patrauklumą.

Hesonitas (dar vadinamas cinamono akmeniu, priskiriamas granatų grupės mineralams). Planeta – Rahu (Kylantis Mėnulio mazgas). Pritraukia pinigus ir sėkmę. Saugo nuo proto ligų ir vėžio.

Katės akis. Planeta – Ketu (Besileidžiantis Mėnulio mazgas). Skatina dvasinį tobulėjimą, saugo nuo proto ligų.

Koralas. Planeta – Marsas. Padeda įgyti fizinės jėgos ir ištvermės. Saugo nuo ligų ir traumų, susijusių su kaulais ir raumenimis.

Perlai. Planeta – Mėnulis. Neša sėkmę ir laimę. Saugo nuo kvėpavimo takų infekcijų ir kitų susirgimų. Nuramina protą, leidžia pajausti vidinę ramybę.

Rubinas. Planeta – Saulė. Šis akmuo padeda išlaikyti optimistišką, džiugų požiūrį į gyvenimą ir pasaulį. Saugo nuo širdies ir smegenų ligų. Rubinas siejamas su lyderyste, dažnai – ir su politine, bet nebūtinai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA