REKLAMA

Laimingos santuokos paslaptys

REKLAMA

Jos įmintos. Kai renkatės tuoktuvių datą, tereikia atsižvelgti į keletą svarbių aspektų.

Visa tai galite atrasti nardydami po astrologų ir astronomų, nurodančių tikslų planetų judėjimą, puslapius. Žinoma, jei žinosite, ko ieškoti…

Mėnulio

Svarstyklių ženklas siejamas su partneryste, ilgalaikiais santykiais, vestuvių ceremonija. Tą dieną, kai Mėnulio jaunatis būna Svarstyklėse, puiku pasižadėti vienas kitam ir pradėti bendrą ateitį. Tokiu metu duota priesaika leis bendrą gyvenimą kurti darniai, taikiai, gražiai.

Apskritai, geriausia tuoktis tarp Mėnulio jaunaties ir pilnaties. Delčia ne itin tinka pradėti kai ką svarbaus gyvenime.

REKLAMA

Veneros

Jeigu ir Venera yra Svarstyklių ženkle, tai būtų dar vienas papildomas palankus ženklas rinktis tuoktuvių dieną. Šventės svečiai, artimieji ir giminaičiai puikiai sutars ir gerai kartu leis laiką. Atmosfera bus darni, lengva, džiaugsminga. Tądien jūsų šventės įkvėpti draugai ar artimieji gali net spontaniškai pasipiršti savo išrinktiesiems.

Venera siejama su nuotaka, o Marsas – su jaunikiu. Todėl svarbu, kad abi šios planetos būtų išsidėsčiusios teigiamu aspektu viena kitos atžvilgiu. Tiesa, Venera taip pat nurodo, kaip pora reikš savo jausmus vienas kitam, o Marsas – kiek energijos kiekvienas iš partnerių investuos į santykius.

Jupiterio

Jeigu ši gerovės ir sėkmės planeta jūsų tuoktuvių dieną bus palankiai išsidėsčiusi Saulės, Mėnulio, Veneros ar Marso atžvilgu, tai irgi palankiai veiks bendrą poros gyvenimą ateityje.

Tinkamo mėnesio

Rinkdamiesi vestuvių mėnesį būsimi sutuoktiniai turėtų atsižvelgti į tai, ko iš santuokos jie tikisi.

Kovą, liepą ir lapkritį palanku tuoktis, jei jums svarbus gilus emocinis ryšys.

Kai valdo Oro ženklai, tai yra birželį, vasarį ir spalį, sutuoktiniai bus artimi draugai ir pirmiausia vertins juos siejantį intelektinį ryšį.

Jeigu nuspręsite ištarti „taip“, kai pakilime yra Ugnies ženklai, tai yra balandį, rugpjūtį ir gruodį, jus sies artimas ryšys, pagardintas veiksmu ir nuotykiais. 

Ankstų gegužį, rugsėjį ir sausį palanku tuoktis tiems, kurie vertina saugumą. Vieniems tai yra vertybė, o kitiems – trūkumas, apribojimas.  Rinktis jums.

Planetos juda pirmyn ar atgal

Kai renkatės vestuvių datą, būtinai pasidomėkite, kaip juda dvi santykiams svarbios planetos – Venera ir Merkurijus. Jei jos yra retrogradiniame judėjime, tai yra juda atgal, jūsų bendrame kelyje bus daug nesusipratimų ir trukdžių.

Taip pat svarbu, kad Venera ir Marsas vestuvių dieną nesisvečiuotų tokiuose karinguose ir aistringuose ženkluose kaip Avinas ar Skorpionas.

Astromanija.lt

 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA