REKLAMA

Kaip myli Zodiako vyrai ir moterys

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

To paties ženklo vyras ir moteris gali šiek tiek skirtis. Sakoma, moteris kiek sušvelnina neigiamus Zodiako bruožus ir papuošia geruosius. Nors, tiesą sakant, tai labiau susiję su charakteriu, o ne lytimi.

Svarbu ir tai, kiek stiprus Saulės ženklas yra asmeniniame konkretaus žmogaus horoskope, galbūt kiti aspektai labiau lemia jo būdą ir poelgius.

Šįkart – apie tipinius Zodiako vyrus ir moteris. Pasitikrinkite savo, draugų ir pažįstamų ženklus, kaip jie elgiasi įsimylėję ir mylėdami.

AVINAS

REKLAMA

Avinas vyras. Jis yra aistringas, ugningas ir karštas meilužis. Greičiausiai iki tol, kol apsispręs dėl savo „gyvenimo meilės“, turės daug meilės romanų. Kai įsipareigoja, Avino vyras būna švelnus ir dėmesingas partneris (žinoma, kaip jis tai supranta). Jis nuolatos juda, užsiėmęs, veržlus, ieškantis nuotykių ar kažko naujo. Labai jautrią partnerę gali trikdyti jo reiklumas, o gyvenimas su juo gali būti iššūkis. Kai kurios būtent to ir ieško.

Avinas moteris. Ji tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo ir meilės, nors romanas dar tik prasidėjo. Avino ženklo moteris gali būti nekantri, greita, linkusi į emocijų protrūkius. Ji yra atvira ir nepriklausoma, jai neįdomūs tokie niekai, kaip partnerio apgaudinėjimas. Avino moteriai reikia stipraus partnerio, kuris sugebėtų atlaikyti jos energingą natūrą.

TAURAS

Tauras vyras. Jis sugeba būti dėmesingas ir taip pasirūpinti savo moterimi, kad ji jaučiasi mylima ir geidžiama. Tauro ženklo vyras yra žavus, patrauklus ir dažnai – romantiškas. Jis brangina mylimąją, todėl būna jai ištikimas, atviras ir sąžiningas. Taip jis garantuoja partnerei emocinį saugumą, bet nepamiršta ir materialaus. Šis vyras paprastai neieško iš kojų verčiančios gražuolės, jo moteris turi būti subtilaus grožio, švelni, atidi, mylinti ir rūpestinga. Ši turėtų suprasti jo savininkiškumo (tai yra pavydo) priepuolius, nes taip jis elgiasi tik tada, kai jaučiasi nesaugus, nėra tikras dėl partnerės jausmų.

Tauras moteris. Ji yra švelnios širdies ir geba akimirksniu apžavėti aplinkinius. Žmonės mėgsta Tauro moterį, nes su ja smagu, paprasta ir visada galima atsipalaiduoti, būti savimi. Nors ji yra romantikė, bet nepamiršta ženklui būdingo praktiškumo. Tauro moteris ieško darbštaus, atkaklaus, ištikimo ir supratingo partnerio. Draugo, su kuriuo galėtų leisti laiką ir kuris būtų pakankamai jautrus, kad suvoktų jos subtilų emocinį pasaulį. Jos vyras gali būti tikras – Tauro ženklo moteris liks jam lojali ir ištikima, bus šalia, nesvarbu, ar jis išgyvens sunkų periodą, ar maudysis sėkmėje.

DVYNIAI

Dvyniai vyras. Jis yra malonus, žavus, linksmas meilužis ir mylimasis. Su juo nebūna nuobodu. Iš partnerės Dvynių vyras tikisi, kad ji supras jo laisvės ir įvairovės poreikį. Jis moka valdyti žodį ir įtikinėti, todėl gauna, ko nori. Labai dažnai Dvynių ženklo vyras moteriai sako tai, ką ji nori girdėti. Kurį laiką būna smagu gyventi tokioje iliuzijoje, bet kažkada juk teks prabusti. Todėl, kai šalia yra saldžiakalbis Dvynys, moteris turi pati nuspręsti, ar jai užtenka žodžių, ar būtini ir meilės įrodymai veiksmu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA