REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 22–28 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Mėnulio jaunatis astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje vienišiams žada galimybę susipažinti, o susipažinusiems ir ilgiau bendraujantiems – įsipareigoti. Tai – dar ne visos žvaigždžių dovanos. Ketvirtadienį Jupiterio ir Urano susitikimas padangėje jums bus palankus – žada laimę ir sėkmę meilės reikaluose. Šią savaitę būtent Avino ženklo atstovai laimėjo Zodiako aukso puodą meilėje.

Tauras. Šiomis dienomis greičiausiai labiau domėsitės naujais su darbu susijusiais reikalais nei meile. O štai savaitgalį, greičiausiai sekmadienį, pajausite pasikeitusią nuotaiką, į gera pasisuks bendravimas su antrąja puse ar jums svarbiu žmogumi. Taps lengviau susikalbėti, tada galima bus pasvarstyti ir apie bendrus sprendimus. Žaviausia yra tai, kad išdrįsite su jums svarbiu asmeniu pasidalyti pačiomis intymiausiomis mintimis, didžiausiomis paslaptimis. Taip atskleisite, kad esate pažeidžiami. Būtent tai ir stiprina meilės ryšį, kai parodai, kad pasitiki ir atsiveri visas, koks esi, prieš kitą žmogų.

Dvyniai. Vieniši Dvyniai meilę pamatys visiškai netoli – ties horizontu. Mėnulio jaunatis jums yra daug žadanti. Nuo trečiadienio atsivers naujos galimybės sutikti ypatingą žmogų. Kelias ateinančias savaites būkite ypač aktyvūs, būtinai išsijudinkite, nelikite namuose. Per daug nesitikėkite iš interneto ar draugų. Patys geriausi dalykai nutinka neplanuotai, netikėtai. Tada, kada nutinka.

Vėžys. Visą savaitę jūsų dėmesio reikalaus buitiniai ir darbo reikalai. Tai nereiškia, kad jie užgoš meilę. Tiesą sakant, savaitgalį tikėkitės žymiai intymesnio bendravimo su jums svarbiu žmogumi, pajausite gilesnį ryšį ir artumą. Norėsite dar geriau jį ar ją pažinti, o partneris atsakys jums tuo pačiu. Užduokite nemalonius, kankinančius klausimus, kad ištrauktumėte iš palėpių ir pakampių paslaptis, kurios išsunkia jūsų energiją ir trukdo kokybiškai bendrauti.

REKLAMA

Liūtas. Jei su jums svarbiu žmogumi šią savaitę turėsite priimti svarbų sprendimą, jums pasisekė – laikas tam yra tinkamas. Ypač trečiadienis, kai būsite pasirengę padėti, bendradarbiauti, eiti į kompromisus ir pasiekti bendrą sprendimą. Kai kurie Liūtai galbūt svarstys, ar pirkti kartu namą, o gal išsinuomoti butą? Nuo sekmadienio palankus metas imtis ryžtingų veiksmų. Viskas turėtų klostytis kuo puikiausiai.

Mergelė. Šią savaitę geriausias jūsų draugas bus intuicija. Nesvarbu, kas šiuo metu vyktų jūsų jausmų padangėje, pasitikėkite tik tuo, ką jaučiate, o ne tuo, ką girdite ir matote. Poroje esančių Mergelių sprendimai gali būti susiję su tuo, ar santykiai leidžia jiems jaustis oriai, nežemina jų savivertės, padeda atsiskleisti, ar žlugdo. Būtent šie atradimai, o gal, tiksliau, aiškus suvokimas, ar ryšys yra kuriantis, ar griaunantis, padės apsispręsti ir atitinkamai veikti.

Svarstyklės. Mėnulio jaunatis, kuri stos savaitės viduryje, bus tarsi aiškus signalas naujai pradžiai jums asmeniškai ar jūsų santykiuose. Jeigu jau kažką naujo gyvenime pradėjote, ši savaitė yra būtent ta, kurios ilgai laukėte. Ko norite, tikitės iš meilės, santykių? Išsakykite tai aiškiai ir paprastai. Ketvirtadienį jums laimės ir sėkmės dar palinkės dvi galiūnės planetos Jupiteris ir Uranas. Jums telieka panorėti, o žvaigždės pasirūpins, kad jūsų noras taptų tikrove.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA