REKLAMA

Keliautojų horoskopas: kaip kas keliauja

REKLAMA

Kelionėse ar išvykose visi Zodiako ženklai elgiasi skirtingai. Jei žinosite, kokiam ženklui priklauso jūsų bendrakeleiviai, galėsite maloniai ir be stresų praleisti su jais laiką. Planuodami kelionę, gana rimtai pažiūrėkite į jų horoskopus.

Avinas

Mėgsta įvairiausias keliones. Išsiruošęs iš namų Avinas niekada nežino, kur atsidurs. Tuo metu jame prabunda tyrinėtojo instinktai. Jis nebijo nežinomų vietų, netgi keliaudamas vienas. Kad kelionė būtų nusisekusi, jis turi patirti kuo daugiau įspūdžių, susirasti naujų pažįstamų, išstudijuoti vietinę kultūrą ir galų gale pajausti kelionės nuovargį. Jei fizinis krūvis bus per mažas, Avinas kelionę laikys nevykusia. 

Jį traukia safariai ir turistiniai žygiai, kupini adrenalino. Tačiau retkarčiais Avinus apima gana rami būsena ir tuomet jis puikiai leidžia laiką, žaisdamas paprastus žaidimus ar mėgaudamasis žydinčiais sodais. Juos tai ramina. Įgimtas poreikis būti lyderiu ypač pasireiškia kelionėse. Tačiau toks vadas gali nukamuoti bendrakeleivius begalinėmis istorijomis ir gana painiu maršrutu. 

Būtiniausi žygio įrankiai – kirvis arba bent jau peilis, degtukai ir kaip gi  be jo – motociklininko šalmas. 

REKLAMA

Tauras

Pats atsakingiausias ir patikimiausias keliautojas. Į ilgas ir tolimas keliones Tauras žiūri labai atsakingai ir rimtai. Viską apgalvoja iki smulkmenų – kur nakvos, kur valgys… Be kruopščiai sukrauto krepšio niekur nekeliaus. Tačiau krepšys su maisto atsargomis Taurą gali išjudinti. 

Bendrakeleiviams jis yra labai naudingas. Tauras – žinių, vietinių tradicijų ir papročių „žinynas“. 

Puikus supantis pasaulis, įspūdingi peizažai sukelia Taurui neįprastą susižavėjimą. Maistą renkasi vertingą, su vitaminais, o ekskursijose būna labai žingeidus. Kelionių metu įgimtas Tauro tingumas dingsta, jo vietą užima begalinis entuziazmas, užkrečiantis visus bendrakeleivius. 

Su savimi Tauras būtinai pasiims įdegio kremą, laikrodį, miegmaišį ir pagalvę, o štai grįždamas būtinai parsiveš kokį nors meno kūrinį. 

Dvyniai

Dvyniai kelionėse ieško naujų pažįstamų ir begalės įspūdžių. Kelionės metu jie visada prisirenka brošiūrų, lankstinukų ir žemėlapių, kurie vėliau bus parodyti visiems draugams ir artimiesiems. Naujos nežinomos vietos padeda Dvyniams įveikti drovumą, stumteli netikėtiems poelgiams, ne visada telpantiems į padorumo rėmus. Dvyniai bendrakeleivius sujungia į bendrą kolektyvą ir neleidžia jiems liūdėti bei nuobodžiauti, pasakodami įvairiausius anekdotus ir linksmai pokštaudami. 

Iš prigimties lengvai bendraujantys Dvyniai prakalbins bet kurį kelionės atsiskyrėlį. Toks jų atvirumas traukia priešingą lytį, dėl to visa kelionė įgauna romantišką atspalvį. 

Dvynius traukia tai, kas neįprasta ir egzotiška. Kraudamiesi daiktus į kelionę Dvyniai būtinai pasiims rašiklį, užrašų knygutę ir GPS navigacijos sistemą.

Vėžys

Tai – greitai užsigaunantis keliautojas. Vėžiui kelionė – poilsis nuo problemų ir buities. Kelionės jį įkvepia, stumteli link svajonių įgyvendinimo. Vėžys renkasi ramų poilsį. Jis su malonumu pažvejos sėdėdamas ant gražaus kranto, kad tik žuvis būtų iš anksto pašerta. Visgi įžeidus Vėžio būdas gali sugadinti malonų poilsį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA