REKLAMA

Kaip astrologijos padeda auklėti vaikus

REKLAMA

Paprastai visi tėvai žino, kaip auklėti savo vaikus. Tačiau kai kurie žinovai persistengia, bandydami išauginti genijų, stipriai kenkdami pačiam vaikui. Pirma, reikėtų apsistoti ties tikslu išauginti vaiką visapusiškai išvystyta asmenybe. Juolab kad žvaigždžių įtaka daro savo. Peržvelkite, kokiomis savybėmis pasižymi vaikai, gimę keturiose skirtingos astrologinėse stichijose – gal tai pagelbės bendraujant su vaiku.

Ugnies stichija: Avinas, Liūtas ir Šaulys

Ugnies stichijos vaikai – labai dinamiški ir aktyvūs, rodos, kad jie amžinai juda. Turintys tikslą tokie vaikai eina kiaurai iki galo. Ugningi vaikučiai puikiai išsivystę fiziškai, todėl judrūs žaidimai jiems puikiai sekasi. Todėl auklėjimas žaidimu – pirmas žingsnis. Gimusiam po Avino ženklo vaikui labiausiai patiks komandiniai žaidimai, kuriuose kovojama dėl vieno didelio prizo. Vaikui Liūtukui tiks teatralizuoti, vaidmenų žaidimai, kad jis galėtų atskleisti visus savo talentus. Šauliukas rinksis intelektualinius žaidimus, neatmesdamas ir fiziškai aktyvių.

Auklėjant Ugnies stichijos vaikus reikia ugdyti estetinį pasaulio suvokimą, įskiepyti saiko jausmą bei išorės harmoniją. Jiems paaugus, ugdykite takto ir diplomatijos jausmus – būtent to jiems trūksta. Pagrindiniu padėjėju gali būti piešimas bei muzika. Kuo anksčiau supažindinsite vaiką su spalvomis ir garsais, tuo geriau. Padėkite vaikui pamatyti ir atskirti spalvas, atsiminti jas ir jų pavadinimus nuo 1 iki 3 metų amžiaus. O nuo 3 iki 5 metų pasiūlykite pajausti tam tikrą ritmą, pakartoti pianino garsus ar dainelę, kuo panašiau perpiešti paveiksliuką iš knygos. Stumtelėkite vaiką link klasikos. Tam puikiai tiks Bacho, Mocarto ir Čaikovskio muzika arba knygos su dailininkų darbais.

Svarbu: Ugnies stichijos žmonės nelabai pasitiki savimi, nežiūrint to, kad dažnai atkreipia į save dėmesį. Jie iki nukritimo bijo apsijuokti viešoje vietoje, todėl jų pasitikėjimas dažnai būna demonstratyvus. Taigi, nuo mažens vystykite vaiko pasitikėjimą savimi pagyrimais ir švelnumu. Niekada nebarkite jo prie kitų žmonių – tai pati baisiausia bausmė Ugnies vaikui. Na, o kalbant apie pasiekimus, tai viskas atvirkščiai: girkite jį kuo daugiau girdint kitiems. Būtų puiku, jei jūs namuose rengtumėte vaiko koncertus ar jo piešinių parodas, kad jis būtų vakarėlio didvyris.

REKLAMA

Jei norite suprasti savo vaiką ir įgyti jo pasitikėjimą, žiūrėkite į jį rimtai. Nuo pat ankstyvos vaikystės leiskite jam pačiam savarankiškai kažką daryti, spręsti, įsiklausykite į jo nuomonę. Tačiau tuo pačiu metu nepamirškite perspėti, kad už savo veiksmų pasekmes atsako tik jis pats.

Žemės stichija: Tauras, Ožiaragis ir Mergelė

Žemės stichijos vaikai – patys ramiausi iš visų, paklusnūs ir stropūs, nuspėjami ir turintys labai konkrečius norus. Tokie vaikai dažnai apie save girdi: „stebuklas, o ne vaikas“, tačiau kartais jie būna nevaldomi ir tikslo siekia nesidairydami į šalis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA