REKLAMA

Užkietėjusių viengungių horoskopas vienišėms

REKLAMA

Avinas. Avinai yra nuotykių ieškotojai ir darys bet ką, ar tai būtų pavojinga gyvybei ar ne. Ieškote kompaniono, kad galėtumėte įlįsti į barsukų urvą? Skambinkite Avinui. Ieškote bičiulio skrydžiui per Andus ant lėktuvo sparno, kad nukritę priviliotumėte kondorus? Skambinkite Avinui. Dažniausiai žmonės mano, kad Avinai yra kvaili ir nerūpestingi nutrūktgalviai. Galų gale, kuris sveiko proto individas važiuotų nardyti po Arkties ledu? Ne, jūs absoliučiai nesuprantate, kas yra gyvenimas ir kaip jis gyvenamas. Avinai dažniausiai rašo išgyvenimo gidus ir, atvirai, jei įvyktų Apokalipsė, geriau jau turėti Aviną pašonėje.

Tauras. Kažkada susitikinėjote su vaikinu, kuris atrodė absoliučiai ramus ir susikaupęs, turėjo gerą darbą, namą, buvo besąlygiškai ištikimas ir apmokėdavo jūsų sąskaitas. Kartą jis užėjo į jūsų „Facebook“ puslapį, pamatė, kiek turite vyriškos lyties draugų, ir staiga tapo nesveikai įtarus, kad ir ką darytumėte. Kas skambino? Kodėl neatvažiavai praeitą naktį? Kai bandydavote paklausti, kur yra problema, jis paslaptingai tylėdavo. Be to, žvelgdavo į jus nuskriausto šuniuko žvilgsniu. Vėliau jis tapo sarkastiškas, kaskart šokdavo į akis ginti savo tiesų, pradėjo daug gerti. Jis buvo Tauras. Galų gale, jūs metėte jį dėl Žuvies.

Dvyniai. Nesvarbu, kad koliažas, kurį jūs padarėte jo gimtadieniui, buvo fantastiškas, Dvyniai visada sakys, kad jie – už jus kūrybingesni. Nesivarginkite su jais kurti bendrų planų, nes šis gali neskambinti mėnesių mėnesiais. Staiga jie pasirodys kaip perkūnas iš giedro dangaus ir, jei nesiteiksite su jais bendrauti, daugiau galite niekada apie juos neišgirsti. Ne todėl, kad jiems nepatinkate. Jie tiesiog pernelyg užsiėmę būti… stulbinančiais ir nuostabiais. Dvyniai yra puikūs kompanionai prie suktinės ar taurės vyno tuo atveju, jei sugebėsite juos pagauti jų kasmėnesinėje nuotaikų kaitos ciklo viršūnėje. Kitu atveju Dvyniai bus panirę į depresiją ir vartos narkotikus. O tai kels dar didesnę depresiją.

Vėžys. Ar jums patinka žiūrėti į verkiančią moterį? Todėl, kad padarėte kažką ypač skausmingo, nors iš tikrųjų prie jos net neprisilietėte? Ar jus gena poreikis rūpintis kažkuo, tvarkyti jos biudžetą, guosti, kai ji tampa iracionaliai nesaugi, taikstytis su jos poreikiu linksmybėms, nors šiaip ar taip, apmokate jos sąskaitas, kadangi ji pernelyg užsiėmusi savo naujojo romano rašymu, kad susirastų normalų darbą? Ar didelė krūtinė ir puikus oralinis seksas plius juokinga sugėrovė tikrai visa tai atperka? Tada būtinai skambinkite man!

Liūtas. Liūtus įskaudinti paprasta taip pat, kaip ir Vėžius, tik skirtumas tas, kad Liūtai niekada nesiskųs. Liūtai mieli tol, kol tampa ypatingai pasyvūs / agresyvūs. Jie bando būti ramūs, atitolę nuo visų ir visko, bet, jei ant jų nors kiek „užvažiuosite“, sulauksite ypatingai didelio pykčio protrūkio. Jei tik būtų įmanoma pasipelnyti iš neapykantos žmonėms, vietoms ir įvairiems dalykams gyvenime, Liūtai būtų turtuoliai.

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.