REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 29–10 05 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas

Šią savaitę jūsų santykiai gali būti labai harmoningi – kad jie tokie būtų iš tikrųjų, jums tereikia atlikti visus darbus biure darbo metu. Po pirmadienio – pats palankiausias laikas nerti į darbus stačia galva bei prašyti kolegų pagalbos. Ir, jei jūsų viršininkas spaus jus neatliktus darbus neštis savaitgaliui namo, pabandykite tam atsispirti. Kitaip tai darys neigiamą poveikį jūsų romantiškoms valandėlėms – jausitės išsekę, kad galėtumėte mėgautis nuostabiu jūsų partnerio suplanuotu judviejų laiku.

Tauras

Šią savaitę gali atsirasti užuomina į romantiškus santykius su kolega. Nors jūsų tarpusavio potraukis akivaizdus jau senokai, nė vienas nenori to pripažinti. Gali būti, kad šią savaitę vienas kuris žengs ryžtingą pirmąjį žingsnį ir pasiūlys pasimatyti po darbo. Kur tai nuves, pamatysite vėliau, o kol kas garsiai darbe apie tai nekalbėkite. Jei jau turite mylimą žmogų, šį savaitgalį gali kamuoti bendravimo nesėkmės. Būkite kantrūs.

REKLAMA

Dvyniai

Ar jūs vieniša? Jei taip, jums ši savaitė bus ypatingai palanki: Venera, meilės ir harmonijos planeta, pirmadienį įeis į Romantikos sektorių ir prabus čia iki spalio 23 dienos. Atsiras daug galimybių atrasti naujų pažinčių, eiti į pasimatymus ir sutikti tą vienintelį ypatingąjį. Jei mylimąjį jau turite, šį savaitgalį plaukiosite romantikos jūroje. Būti kartus su juo – ar galima dar daugiau prašyti?

Vėžys

Šią savaitę jums atrodys, kad jūsų ir mylimojo santykiai primena irstančią siūlę. Jei būtina kokius nors svarbius sprendimus priimti kartu – atidėkite vėlesniam laikui. Šeštadienį Merkurijus grįš į jūsų Tikrosios meilės sektorių. Viskas, kas bus daroma su romantišku polėkiu, bus įvertinta. Jei esate vieniša, šią savaitę įmanomas senos meilės suliepsnojimas. Tai nereiškia, kad turite pulti ir jam skambinti dabar ir iškart suteikti antrąjį šansą. Palaukite iki spalio 25 dienos – ir tada skambinkite.

Liūtas

Įtampa darbe ir namuose atslūgs savaitgalį – galėsite mėgautis romantika. Tuo metu baigsis ir įtemptas protinis darbas ar daug mąstymo sukėlę reikalai, varginę pastaruoju metu. Namuose paini situacija tarp jūsų ir giminaičio pasieks kulminaciją. Jūs norite daugiau aiškumo, tačiau tikėtina, kad jo negausite. Lyg to nepakaktų, darbe situacija su bendradarbiu jus nuvils: abu norite eiti kiekvienas savo keliu ir nė vienas nelaimės. Esant tokiai padėčiai namie ir darbe, meilės reikalus saugiai paslėpkite už nugaros – jums nereikia papildomo galvos skausmo.

Mergelė

Žmonės sako, kad meilė nieko nekainuoja. Tačiau savaitę jums teks paelgetauti. Bjaurus konfliktas tarp jūsų ir mylimojo dėl pinigų baigsis ginču, kas turi juos kontroliuoti. Žinoma, situacija kiek aptrupins meilės pamatus, tačiau priimkite tai kaip įspėjimą dėl per didelio išlaidavimo ir pernelyg patogaus gyvenimo. Elkitės atsargiai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA