REKLAMA

​Spalio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

2014 metų rudens vidurys bus geras daugumai Zodiako ženklų, išskyrus porą, kuriems žvaigždės nebus palankios, bet ir jiems nesiseks tik kai kuriose gyvenimo srityse.

Ypač geras spalio mėnuo turėtų būti kūrybinių profesijų atstovams, mokslininkams, medikams, juvelyrams ir visiems, kam šis mėnuo bus savotiškas profesinio derliaus nuėmimo metas.

Rudens viduryje turėtų sumažėti konfliktų bei nesusipratimų šeimose. Atvėsę orai skatins poras dažniau vakarus leisti jaukiai namuose, todėl sumažės skyrybų. Daug kam kils noras pasirūpinti šeimos padidėjimu.

AVINAS

REKLAMA

(03.21–04.20)

 

2014 metų spalio mėnesį Avinas emociniu atžvilgiu jausis kaip niekada gerai. Jis nestokos energijos ir bus pasirengęs kalnus nuversti. Visos rugpjūčio mėnesio abejonės bus atmestos, o nostalgišką nuotaiką pakeis entuziazmas. Avinas seniai turi konkrečių planų, kuriuos spalio mėnesį bus pats laikas įgyvendinti. Mėnesio vidurys jam bus produktyviausias ir vaisingiausias per visus 2014 metus.

Viskas, ko imsis Avinas savo profesinėje veikloje, pavyks puikiai. Spalio mėnesį jis galės drąsiai priimti gautus pasiūlymus, pradėti bendradarbiavimą, sudaryti stambias sutartis.

Šį mėnesį jam naudinga pasirūpinti savo kvalifikacijos kėlimu ir savišvieta, kas ateityje jam praverstų darant karjerą.

Spalio mėnesį Avinas užkrės savo entuziazmu kitus, todėl jam nebus sunku pelnyti jų palankumą. Svarbiausia bus suvaldyti trykštančias emocijas, nedaryti nepagalvotų žingsnių, neįžeisti kitų ir neįsimylėti pirmojo sutiktojo. Mėnesio pabaigoje Avino nuotaikos taps normalesnės, jis vėl ims mąstyti blaiviai ir racionaliai.

TAURAS

(04.21–05.20)

Taurui spalio mėnuo nebus palankiausias.  Daug nerimo ir rūpesčių sukels šeiminiai santykiai. Namuose vyraus nelabai draugiška atmosfera. Santykiai tarp sutuoktinių bus pašliję, trūks supratimo ir susikalbėjimo. Artimieji neskubės ateiti į pagalbą. Taurui teks pasikliauti savimi. Jo nuotaika dažnai bus prislėgta, bet dėl to, kad nesugebėjo laiku sureguliuoti santykių su artimaisiais, kaltinti turėtų tik save. Laimei, ne viskas prarasta. Daug ką dar bus galima ištaisyti. Atviras pokalbis, nuoširdus savo klaidų pripažinimas ir bandymas įsijausti į kito padėtį padarys stebuklus ir praskaidrins atmosferą namuose.

Darbe viskas klostysis po senovei, didelių sukrėtimų ir permainų nenumatoma. Žvaigždės rekomenduoja Taurui, pasinaudojus tokia santykinai ramia profesine situacija, skirti daugiausia dėmesio asmeninių santykių sureguliavimui. Kai užnugaris bus tvirtas ir patikimas, tai yra kai iš artimųjų galės tikėtis palaikymo, tai ir darbe jam seksis siekti rezultatų ir galbūt padaryti karjerą.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

 

Rudens viduryje Dvyniai pagaliau sulauks pelnyto atlyginimo ar apdovanojimo už savo titanišką pastarojo laikotarpio triūsą. Vadovybė įvertins jų pastangas ir sugebėjimus. Tinkamas metas reikalauti didesnio atlyginimo ar padaryti karjeros šuolį. Visi anksčiau pradėti projektai spalio mėnesį sparčiai pasistūmės į priekį ir galės būti sėkmingai užbaigti. Šiuo metu bus naudinga prisiminti senas svajones, atidėtas neribotam laikui kaip nepasiekiamas, ir pabandyti jas įgyvendinti. Didelė tikimybė, kad pavyks. Finansinių problemų Dvyniai nepatirs, galimas materialinės padėties pagerėjimas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA