REKLAMA

Likimo programavimas. 12 dienų po gimtadienio

REKLAMA

Dažnai klausiama, ar galima nuspėti savo ateitį. O ją pakeisti?

Pasirodo, ateitį galima programuoti! Ir ne dienai–dviem, o mėnesiams. Tai reikia daryti per 12 dienų nuo gimimo dienos.

Pradžioje atsiminkite paprastą ir efektyvią taisyklę: kiekviena diena po gimimo dienos ir valandos programuoja atitinkamą metų mėnesį. Štai trumpos rekomendacijos, ką daryti 12 dienų po gimtadienio.

1 diena. Tinka visi užsiėmimai, stiprinantys jūsų kūną, jauninantys veidą ir gerinantys įvaizdį. Labai svarbu teigiamas nusiteikimas ir tikėjimas savo jėgomis.

2 diena. Būtent šią dieną geriausia sulaukti pinigų, dovanų ir kitų vertybių. Taip pat šią dieną gerai pabūti gamtoje, parke, prie upės arba ant jūros kranto. Energiškai pasikraukite iš gamtos stichijų.

REKLAMA

3 diena. Skirkite daugiau dėmesio broliui, seseriai, deryboms, naudingiems ir maloniems skambučiams. Dokumentai ir automobilis turi būti sutvarkyti. Jei gausite gerą žinią, tai visi metais bus pilni džiaugsmingų naujienų.

4 diena. Dėmesį sutelkite į namus, sodybą, garažą, biurą, pasirūpinkite buto ar namo apsauga. Būkite dėmesingi ir kantrūs tėvams, jų sveikatai. Jūsų namai turi būti saugūs ir sutvarkyti.

5 diena. Gerinkite meilės ir pasitikėjimo santykius, pasinerkite į malonų poilsį, jauskite gyvenimo šventę! Penktą dieną po gimtadienio išreikškite save mene – sukurkite eilėraštį, nupieškite ką nors, sukurkite naują žaislo ar suknelės modelį, interjero variantą… 

6 diena. Daugiausia dėmesio skirkite savo sveikatai, tinkamai mitybai ir dietai. Tokią dieną negalima sirgti. Skirkite kažkiek laiko ir pasidomėkite reikalais darbe.

7 diena. Aktyviai imkitės kolegiškų, partnerystės ir darbinių santykių gerinimo, būtinai parodykite dėmesį artimiesiems ir mylimiesiems. Nauja pažintis šią dieną veda į naujas gyvenimo permainas.

8 diena. Viskas turi būti „OK“. Ypatingai jūsų intymūs reikalai, įsipareigojimų skolos, pinigai ir astralinė apsauga. Venkite kriminalo ir pykčių dėl niekų. Venkite didelių išlaidų, azartinių žaidimų ir alkoholio.

9 diena. Šią dieną pasiruoškite aktyviai judėti: keliaukite, aplankykite kultūrines istorines vietas, religinius centrus, mokykitės užsienio kalbos, pirkite įdomias knygas ir originalius gražius suvenyrus. Labai naudinga kilstelėti savo išsilavinimo ir dvasinį lygį.

10 diena. Maksimaliai išnaudokite profesines žinias, užsibrėžkite aukštesnius tikslus ir užduotis. Skirkite daugiau dėmesio vyresniems giminaičiams arba mintimis jiems palinkėkite sveikatos ir ilgų gyvenimo metų. Kontaktai su darbo valdžia 10 dieną po gimtadienio lemia karjeros augimą!

11 diena. Išplėskite draugų ratą naujomis pažintimis, daugiau bendraukite, lankykitės žmonių susibūrimo vietose. Būtinai užbaikite smulkius reikalus iki galo, jokiu būdu neatidėkite jų rytdienai.

12 diena. Uždara diena. Kaip sakoma: „Tyliau vandens, žemiau žolės.“ Apsilankykite bažnyčioje. Visur jauskite saiką ir būkite atsargūs. Išmaldos davimas 12 dieną po gimtadienio išlaisvins jus nuo dalies karminių skolų. Patariama atleisti tiems, kas jus užgavo ar įžeidė. Saugokitės hipnozės, melagingo gydymo ir meditacijų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA