REKLAMA

Augalų horoskopas: kokius auginti ar dovanoti

REKLAMA

Jau kažin kada astrologai pastebėjo, kad augalai turi savo energiją. Ji pasireiškia per įvairiausius parametrus – aukštį, plotį, formą, spalvą, stiebų ir lapų struktūrą, žiedų formą.

Tačiau didžiausią dėmesį reikėtų skirti lapams. Ši augalo dalis valo erdvę ne tik biologiškai, bet ir energiškai.

Kiekvieną augalą veikia tam tikra planeta, todėl augalai turi tam tikras planetos nulemtas savybes. Kiekvienas Zodiako ženklas taip pat turi savo planetą.

Avinas – Saulė ir Marsas.

Tauras – Mėnulis ir Venera.

REKLAMA

Dvyniai – Merkurijus.

Vėžys – Mėnulis.

Liūtas – Saulė.

Mergelė – Merkurijus.

Svarstyklės – Saturnas ir Venera.

Skorpionas – Marsas ir Plutonas.

Šaulys – Jupiteris.

Ožiaragis – Marsas ir Saturnas.

Vandenis – Saturnas.

Žuvys – Jupiteris ir Venera.

Dabar, pirkdami gėles ar augalus tam tikro Zodiako ženklo atstovui, žinosite, ką rinktis.

Avinui

Viena iš Avino planetų – Marsas, jam labiausia tiks spygliuoti augalai. Sprendžiant iš to, kad Avinas visada nori būti dėmesio centre, tai ir augalas turi būti atitinkamo dydžio. Ugnies ženklui tinka spygliuoti, tvirti ugnies spalvų – vyno, raudoni, rožiniai, oranžiniai augalai. Šio ženklo gėlės: rožė, karališkoji begonija, pelargonija, azalija.

Tiems Avinams, kurie dažnai serga, dovanokite kaktusą. Kategoriškai draudžiami – lauramedis, citrinmedis, astros, orchidėjos ir chrizantemos. Avino ženklo gėlės – talismanai tiems, kurie nori kilti karjeros laiptais ir siekti asmeninės sėkmės.

Taurui

Tauras yra Žemės ženklas, kantrus ir valingas. Todėl jam puikiai tiks stiprūs ir atsparūs augalai. Gražūs žiedai taip pat niekada nepamaišys Taurui estetui. Jam tinka auginti glioksiniją, begoniją, kalankę, sanpauliją, ciklameną. Nerekomenduojama – echmėja, kalceoliarija, agava, pipiras.

Taurus augalai nukreipia link finansinės sėkmės ir didina ištvermingumą. Žodžiu, gėlės šiam ženklui – savotiškas talismanas, nešantis pelną. Tauro augalai gerina kitų Zodiako ženklų sveikatą.

Dvyniams

Dvyniai – pats lengviausias ir permainingiausias Zodiako ženklas, vadinasi, pats paslankiausias. Jo augalai – su tankia lapija ir svyrantys, siaurais mažais lapais. Tokie augalai gerina psichologinę ir fizinę Dvynių savijautą.

Jie – lyg draugiškų santykių, gero mokymosi ir teigiamos informacijos talismanas. Dvynių augalai: tilandsija, smidras, palmė, papartis. Netinka maranta ir krotonas.

Vėžiui

Vėžys priklauso Vandens stichijai, todėl ir augalai yra atitinkami – mėsingais, sultingais stiebais ir lapais. Tokie augalai gerina Vėžių psichinę ir fizinę būklę, taip pat valo namų atmosferą.

Vėžio augalai yra alijošius, amerikinė agava, begonija, fuksija, vešli peperonija. Netinka: monstera, dracena, oleandras, fikusas, juka. Vėžio augalus gali auginti visi Zodiako ženklai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA