REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 06–12 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas

Dvigubas „oi“! Jei turite sutuoktinį, šią savaitę jūsų santykių kelias bus labai duobėtas. Mėnulio užtemimas darys įtaką tarpusavio santykiams bei savijautai ir netgi gali lemti partnerystės pabaigą. Tačiau taip gali būti tik tuomet, jei jūs ir jūsų draugas nesate galutinai įsitikinę, ką vienas kitam reiškiate. Penktadienį atsiras būtinybė vėl pasikalbėti apie meilę, o tai gali pakeisti šeštadienio planus. Tikėkimės, tie pokyčiai bus teigiami.

Tauras

Jei jūs darbe esate užmezgę tarnybinį romaną, šią savaitę gali iškilti problemų jūsų pasimatymams. Pirma, įsitikinkite, ar jūs ir jūsų išrinktasis nepažeidžiate firmos įstatų susitikinėdami. Gali būti, kad šią savaitę vienas iš jūsų ar abu būsite už tai nubausti. Jei nelaužote jokių taisyklių, vis tiek galite sulaukti kritikos. Tik širdis pasakys jums, ar verta dėl to jaudintis. Atidžiai klausykitės.

REKLAMA

Dvyniai

Šią savaitę tikėkitės akmenuoto meilės kelio. Nors meilės planeta Venera keliauja per jūsų Romantinių susitikimų sektorių, ji padarys netikėtų ėjimų į šoną: trečiadienį – link Plutono, šeštadienį – link Urano. Tai gali sukelti iškrovą jausmuose bei vieno iš jūsų įniršį. Pabandykite atsitiesti pasinaudodami Merkurijumi, kuris pasieks jus penktadienį – kalbėkitės iki pamėlynavimo arba aistringai bučiuokitės.

Vėžys

Šią savaitę jūs ir jūsų draugas gali patekti į bėdą. Nesijaudinkite. Svarbiausia palaikyti vienam kitą visais atvejais – ar nemalonumai būtų darbe, ar namuose. Jei abu nesijausite komanda, situacija gali tapti nebevaldoma. Jei abu užgniaušite savo ambicijas ir imsite veikti kartu, patys nustebsite, kiek abu galite padaryti ir kokias bėdas atlaikyti.

Liūtas

Jūsų kantrybė bendraujant su partneriu šią savaitę gali išsekti. Trečiadienį pajusite spaudimą iš partnerio pusės – jis bandys priversti jus pasirinkti kitus prioritetus. Gali būti, kad šeštadienį jūs pažadėsite vieną dalyką, tačiau viskas bus kitaip. Drąsiai išsakykite savo mylimajam, ką jaučiate. Ir atminkite – nė vienas jūsų nėra bosas.

Mergelė

Jei savo finansinius reikalus dalijatės kartu su partneriu, gali būti, kad tai baigsis trečiadienį, esant Mėnulio pilnačiai. Kvepia santuokos nutraukimu po ginčo dėl paskolos, mokesčių mokėjimo ar kredito kortelės. Neleiskite, kad nepasitenkinimas dėl priimtų finansinių klausimų sprendimų užgožtų jūsų meilę – jūs abu žinote, kaip tai išspręsti taikiai.

Svarstyklės

Jei šią savaitę imsitės aiškintis, kodėl jūsų romantiški santykiai tokie įtempti, pamatysite, kad po visu tuo slepiasi stresas. Po trečiadienio iš naujo įvertinkite savo požiūrį, prioritetus ir santykius. Nors draugas ir skatins jus, radikalių sprendimų nereikėtų priimti iki šeštadienio. Geriau iki tol atgaivinkite savo meilės gyvenimą. Tai abiem patiks.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA