REKLAMA

Spalio prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Šis mėnuo turėtų būti skirtas asmeniniam augimui ir tobulėjimui. Štai ką bendro turi spalio mėnesio ir šių metų globėjai – Šuo ir Arklys.

Vykdydami kasdienius darbus ar priimdami naujus iššūkius, atminkite, kad nesate beasmenės būtybės. Kiekviename veiksme ir net mažiausioje detalėje galite palikti savo pėdsaką, būtent tai,  kas būdinga jums, ką turite geriausio.

Spalis bus dinamiškas, darbingas mėnuo, o mes – ypač ambicingi, noriai bendraujantys, plečiantys pažįstamų ir įtakos ratą. Protingus ir realius tikslus išsikėlusiems šis rudens mėnuo bus sėkmingas. Jei jums terūpi rezultatas ar laimikis, o ne pats procesas, galite suklupti.

Žiurkė
Plačiai atmerktos akys

REKLAMA

Viskas klojasi kuo puikiausiai, tai kodėl nerimaujate? Juk visiškai nėra dėl ko šitaip krimstis ir nervintis. Dalykiškosios Žiurkės tiesiog turi išmokti paleisti, jei padarėte viską, ką privalėjote, tegu įvykiai teka sava eiga. Tie šio ženklo atstovai, kurie nesugebės to padaryti, itin atidžiai stebės aplinką, autoritetus, įkvėpsiančius ateities darbams. Štai taip konkurencingos Žiurkės numatys bent žingsnį į priekį.

Jautis
Geras etapas

Dauguma šio ženklo atstovų sutelkė visą savo ambicingumą. Ir gerai, toliau taip. Visata jums žada sėkmę. Dabar jums svarbu netinkamu elgesiu nesugadinti geros energijos. Venkite kandumo, bendraudami su aplinkiniais, ir be reikalo nerizikuokite. Jums vis dar saugumas turi būti pirmoje vietoje.

O malonumas netruks ateiti, kai prisiminsite, kad be darbo dar turite ir asmeninį gyvenimą.

Tigras
Giliai įkvėpkite

Temperamentingieji Tigrai nenustygsta, nes sukaupė daug energijos ir nusiteikė veikti. Galios žaidimai gali baigtis pykčiais ar skyrybomis, jei nesuvaldysite aistrų. Todėl, prieš veikdami, būtinai giliai įkvėpkite ir iškvėpkite, suvaldykite impulsus ir išlaikykite blaivią galvą.

Meilės reikaluose tikėkitės aistringų akimirkų. Viskas gerai, tik moralės normoms verčiau nenusiženkite.

Kiškis
Susikaupkite

Jautriems šio ženklo atstovams spalį visko, atrodo, per daug, gyvenimas juda per greitai. Pirmiausia būkite ištikimi sau, pasikliaukite intuicija, ypač meilės reikaluose. Svarbu, kad neleistumėte kitiems jūsų perkalbėti ar įtikinėti.

Darbe reikėtų daugiau susikaupimo, jei norite geresnių rezultatų. Nors kartais ir būna nuobodu, bet ir neįdomias užduotis reikia įveikti. Tai yra žaidimo dalis. Šį mėnesį gali kilti pavojus, kad vadovai ar kolegos į jūsų pasiūlymus nežiūrės rimtai, todėl būkite ypač atidūs ir sąmoningi.

Drakonas
Daugiau darbų, mažiau kalbų

Energingieji Drakonai šį mėnesį jausis kiek priverstinai stabdomi. Nevertėtų stengtis dirbtinai skubinti reikalų, be reikalo rizikuoti. Verčiau pajauskite aplink tvyrančią energiją, pasiduokite jos tėkmei, taip sugebėsite įrodyti savo produktyvumą. Geriausios idėjos yra tos, kurios yra įgyvendinamos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.