REKLAMA

Pažink priešą savo

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kaip ten sakoma, Dieve, apsaugok nuo draugų, nuo priešų apsisaugosiu pats? Yra tiesos šiame posakyje, bet pravers ir priešus geriau pažinti.

Kam to reikia? Tikrai ne tam, kad imtumėte įtarinėti aplinkinius išdavystėmis ar piktais kėslais. Kaip sakydavo mūsų protėviai, atsarga gėdos nedaro.

Verta pasitikrinti, kuo galite pasikliauti, o kam geriau nugaros neatsukti.

Žiurkė

REKLAMA

Nors turi daug puikių savybių, Žiurkė, žinoma, „apdovanota“ ir silpnybėmis. Viena jų yra savanaudiškumas. Būtent egoizmas sieja Žiurkę ir Arklį. Štai kodėl šie du kinų Zodiako ženklai niekada nesutars. O, jei ir sutars, tai išimtis tik patvirtins taisyklę. Tiesiog abu Zodiakai yra pernelyg susitelkę į save. Žiurkė kaltina Arklį, kad šis pernelyg viską dramatizuoja. Pastarasis apskritai stengiasi šią ignoruoti. Jei jie susitinka akis į akį, konfliktai neišvengiami.

Jautis

Jautis ir Ožka yra lyg ugnis ir vanduo. Pirmasis ženklas yra labai atsargus, atsakingas, darbštus, o antroji – staigi, impulsyvi ir dažnai elgiasi neapgalvotai. Nenuostabu, kad šie kinų Zodiako ženklai nesupranta vienas kito ir jiems sunkiai sekasi atrasti bendrą kalbą. Ypač piniginiuose reikaluose jų požiūriai kardinaliai skiriasi. Jautis yra taupus, rūpinasi rytojumi, o štai Ožka žarsto pinigus, kai tik jų turi, abiem rankomis į kairę ir dešinę. Jei šiems ženklams tenka turėti verslo reikalų, nesutarimai užprogramuoti!

Tigras

Iš pirmo žvilgsnio Beždžionė Tigrui gali pasirodyti simpatiška ir visai patraukli. Šiuo atveju, atsargumas būtinas, pirmas ir netgi antras žvilgsniai gali būti apgaulingi. Beždžionė su Tigru dažnai elgiasi draugiškai, bet nieko rimto su juo neketina pradėti. Šis iš jos nemažai tikisi. Tačiau užtenka Tigrui nusisukti, Beždžionė jį nė nemirktelėjusi išduoda, pasileidžia į visas keturias pasaulio puses. Ar tai yra draugystė? Kažin, jei abiejų nuostatos tokios skirtingos.

Kiškis

Šis kinų Zodiakas yra gana uždaras ir santūrus. Su garsiu, ryškiu ir pasipuikuoti mėgstančiu Gaidžiu Kiškiui dažniausiai ne pakeliui. Nors vištų valdovas nieko nedaro tyčia, vis tiek jo būdas, kai ima kalbėti, kas tik šauna į galvą net nepagalvojęs, erzina Kiškį. Jei šis tai parodo, Gaidys įsižeidžia, jaučiasi įskaudintas ir jam sunku būna atleisti tokį atstūmimą. Nesvarbu, ar šie ženklai susitinka darbe ar asmeniniame gyvenime, geriausiu atveju, tarp jų įmanoma įtampa, blogiausiu – peštynės.

Drakonas

Nors ir temperamentingas, Drakonas gerai sutaria su visais ženklais: tiek ramesniais, tiek aršesniais už save. Yra viena išimtis – Šuo. Su juo Drakonas neturi nieko bendro. Jeigu šie Zodiakai susipažįsta vakarėlyje, paprastai neturi apie ką vienas su kitu šnekėtis. Drakonui patinka būti dėmesio centre, o nedrąsiam Šuniui toks elgesys atrodo įtartinas. Šie ženklai retai kada susivienys dėl bendro tikslo, net jei juos suves darbiniai reikalai. Drakonas mėgsta rizikuoti, o Šuo vertina saugumą. Jų požiūriai yra tarsi dvi skirtingos vienos tiesės kryptys, jie žvelgia į visiškai priešingas puses.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA