REKLAMA

Ko 12 ženklų tikisi iš draugystės?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kažin, ar yra kas vertingesnio žmogaus gyvenime už draugystę, kai svetimas tampa artimesniu už save, kartais net antruoju „aš“?

Tylesni ieško ryškesnių ir drąsesnių draugijos, matomi ir dėmesio lepinami susidraugauja su kukliaisiais. Tai yra netikėta dovana. Draugystė tiesiog nutinka, jos nesuplanuosi, kitaip ji bus netikra.

Kokius lūkesčius kiekvienas iš dvylikos Zodiako ženklų sieja su draugyste ir tikrais draugais?

AVINAS

REKLAMA

Tikras draugas visada kantriai išklauso. Esate idealus bičiulis – itin sąžiningas, impulsyvus ir spontaniškas. Už geriausius draugus esate pasirengę kovoti. Visai nesvarbu, ar jie teisūs, ar klysta. To paties laukiate iš jų.

Jums reikia žmogaus, kuris mokėtų kantriai jus išklausyti, kuriam galėtumėte atskleisti visą nerimą, pyktį, išberti visas problemas. Tačiau jis neturėtų tokios pat kantrybės tikitės iš jūsų, tai – ne Avino būdui.
Greičiausiai tikri draugai tai žino, ir vis dėlto turėtumėte suprasti, kad ir kiti nori ne tik valandų valandas klausytis, bet ir išsikalbėti, išsakyti savo nuomonę. Jums dažnai sunku priimti kitokį požiūrį, nes jį suprantate kaip priešiškumą, puolimą. Čia yra jūsų problema, kurią turėtumėte išmokti įveikti, nes ir kantriausiam bičiuliui gali nebepakakti tolerancijos.

Jums nereikia, kad draugas nuolatos jums pritartų ir linksėtų galva. Dažnai toks elgesys yra apgaulingas, už netikro pritarimo slypi melas. Jūsų draugai turėtų būti ramūs, taikūs, išlaikantys pusiausvyrą, bet mokantys į akis išsakyti tiesą. Tas, kas visada visur pritaria, vieną dieną nė nemirktelėjęs jus išduos ar paliks, nes nebepakels susikaupusios neišsakytos įtampos ar pykčio.

Tikras draugas, jūsų manymu, poziciją ir nuomonę išsako paprastai, aiškiai, tiesiai. Tie, kurie dėl šventos ramybės jums nusileidžia, greičiausiai išgaruos iš jūsų gyvenimo, kai jums reikės paramos ir palaikymo.

TAURAS

Tikras draugas išplėšia jus iš rutinos. Tauro draugystės trunka visą gyvenimą. Retkarčiais – iš įpročio. Čia ir slypi pavojus. Kiti žmonės keičiasi, jei to nepastebite ar ignoruojate, nuviliate ir jie atitolsta. Kaita yra pats natūraliausias dalykas, keičiatės jūs, jūsų draugai. Nors kartais draugystės yra tiesiog išaugamos, tampate pernelyg skirtingi, kad vadintumėtės draugais.

Jums reikia, kad draugas būtų šalia. Jūsų namuose ar jūsų gyvenime, jei draugas gyvena už tūkstančių kilometrų, vis tiek turite jausti jo buvimą. Jums svarbu, kad draugas sutartų su spalvinga draugija, kurią suburiate savo aplinkoje. Sąžiningumas, atvirumas, priklausomybė… Štai ką jums reiškia draugystė.

Jums nereikia amžinų pesimistų, bambeklių ir priekabiautojų, o žmonių, kurie nusiteikę švęsti gyvenimą, mėgautis juo, draugija ir draugais. Draugystė, bendravimas yra jūsų kasdienis oras. Kas to nesupranta, greičiausiai nesivadina jūsų draugu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA