REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 13–19 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jei esate vieniši, savaitės pradžioje suplanuokite smagų pasižmonėjimą, pavyzdžiui, po darbo su kolegomis užsukite į barą išgerti kokteilių. Ne tik smagiai praleisite laiką, galite sutikti svarbų žmogų, ypač antradienį. Jei esate įsipareigoję, iš mylimojo tikėkitės ekstravagantiškos dovanos savaitės pradžioje. Būtinai jam ar jai tinkamai padėkokite. Penktadienį bendraudami su partneriu jausite visišką harmoniją. Širdį maloniai glostys jo ar jos parama, be to, galėsite pasišnekėti apie viską.

Tauras. Šią savaitę skirkite laiko pervertinti romantines galimybes tarp jūsų ir potencialaus kandidato į partnerius. Ar šis žmogus „įsipaišo“ į jūsų kasdienį gyvenimą ir namus? Jei taip, puikiai su juo ar ja leisite savaitę. Ji bus tiesiog fantastiška, jei šį asmenį įsileisite į visas gyvenimo sritis vietoje to, kad mėgintumėte partnerį įsprausti į jam skirtą kampelį. Nė vienas mūsų nėra paprastas kaip trys kapeikos, kiekvienas turime savitumų. Tačiau, jei kažkam labai patinkate, privalote sau užduoti klausimą, ar to žmogaus jausmai išliks tokie pat stiprūs, kai atsiversite visiškai? Nepabandę nesužinosite.

Dvyniai. Tikėkitės šlovingos savaitės širdies reikaluose. Jei planuojate pirmą pasimatymą, taikykite į savaitės pradžią, pirmadienį, o dar geriau – antradienį. Pokalbiai bus malonūs, jausitės optimistiškai nusiteikę dėl besimezgančio naujo ryšio ir tarp jūsų tvyrančios nuotaikos. Abipusė trauka tikrai bus. Jei esate įsipareigoję, su mylimuoju mėgausitės pokalbiais apie santykių ateitį. Jie klostysis tikrai palankiai.

Vėžys. Mėnulis savaitės pradžioje įeis į jūsų ženklą, todėl jau antradienį pajausite stiprų jo poveikį širdies reikaluose. Negalėsite nuslėpti jausmų, visi juos pastebės. Jei kurį laiką juos laikėte giliai užspaudę, dabar tinkamas metas atsiskleisti. Net patys nustebsite dėl savo santykių jėgos ir galingumo. Jei turite partnerį, šį gali nustebinti stiprūs jūsų nuotaikų pokyčiai. Jums tai bus puiki galimybė pasitikrinti, ar šis žmogus geba jus priimti tokius, kokie esate, kai jaučiatės pakilime ar nuotaikos krenta iki nulio? Ar tai jis / ji daro su meile?

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę jausite aplinkoje sklindančią gerą nuotaiką. Jūsų meilės gyvenime irgi pulsuos teigiami ritmai. Antradienį meilės planeta Venera susitiks su gerovės, plėtros ir sėkmės globėju Jupiteriu, ir visai tai vyks jūsų ženkle. Ši jungtis realiame gyvenime gali pasireikšti kaip sėkmingas pokalbis su mylimu žmogumi, jis atneš kažką nuostabaus. Jausitės lyg devintame danguje. Iki penktadienio kalbėsitės ir prisiminsite visą susipažinimo istoriją, tai jums abiem teiks daug džiaugsmo.

Mergelė. Su mylimu žmogumi šią savaitę skirkite laiko piniginių reikalų peržiūrai. Jei patiems šiuo metu sunkiai sekasi juose susigaudyti, paprašykite jums svarbaus asmens patarimo. Nustebsite, kaip paprasti ir akivaizdūs dalykai gali pagerinti jūsų reikalus. Pasitikėkite partneriu, jis tikrai nori jums paties geriausio. Jei esate sutrikę dėl tam tikro didelio pirkinio, investicijos, pasitarkite su patikimu specialistu. Jei tokio nepažįstate, paprašykite draugų rekomendacijos. Dėl to tikrai nesigailėsite.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA