REKLAMA

Rudens horoskopas 12 Zodiako ženklų

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Oro temperatūra jau ritasi žemyn, šviesos ir šilumos kasdien mažėja.

Ruduo ruduo. Ką šis sezonas atneš dvylikai Zodiako ženklų?

AVINAS

Didžiausia ir svarbiausia šio rudens tema – buvimas drauge. Užsispyręs ir tiesmukas Avinas gali patirti įvairių aiškinimųsi. Tačiau dovanų gaus ir įkvepiančių, malonių akimirkų. Geriausia būtų vadovautis nuostata – kaip šauksi, taip atsilieps. Nekantrusis Avinas šiuo metu išmoks labiau atsipalaiduoti, tai pravers visose gyvenimo srityse.

REKLAMA

Meilė. Rugsėjis buvo gana ramus ir įdomus, toks pat bus ir spalis. Įdomus, nes savo kailiu patirsite, kad priešybės traukia. Bus daug romantikos, o nuo spalio 23-iosios ją dar pagražins intelektualiniai sąskambiai. Nuo lapkričio teks pasitikrinti vertybes, pasižiūrėti, ar jos dera su partnerio. Ši „revizija“ suteiks daugiau darnos jūsų kasdienybei. Vienišiai, būkite pasirengę atverti duris meilei ir laimei.

Darbas. Kuo daugiau bendradarbiausite, tuo didesnės sėkmės sulauksite ir patirsite daugiau džiaugsmo darbe. Spalio pabaigoje–lapkričio pradžioje Merkurijus padės jums tapti atidesniais, labiau susikoncentruoti bendraujant ir dirbant. Atidumo prireiks, kad maža klaida nesugadintų didelio darbo.

Sveikata. Iki pat spalio 26 dienos Marsas, jūsų globėjas, dovanos lokio stiprumo sveikatą. Jausitės sveiki ir stiprūs, todėl aktyvi veikla gryname ore teiks dar daugiau džiaugsmo. Juk Avinams būtinas judėjimas! Nuo spalio pabaigos turėtumėte šiek tiek sulėtinti tempą, nes energijos žymiai sumažės. Patausokite jėgas, taip išsaugosite gyvenimo džiaugsmą.

TAURAS

Šis ruduo jums bus dvipusis. Vienos dalies premjera įvyks spalį, o kitos – lapkritį. Tačiau abi turėtų jums patikti. Visata jums parengė gražią dovaną. Mėgaukitės kasdieniais dalykais, kurie dabar jums teiks daug džiaugsmo ir progų smagiai pajudėti. Taip pat kiekviena kūno odos pora jauskite meilės jėgą.

Meilė. Spalį nebus pernelyg daug veiksmo, nes meilė apsigyvens mažose kasdienybės detalėse. Merkurijus vis dėlto padės ir joje surežisuoti įsimintinų akimirkų. Nuo spalio 23 dienos bendras fonas žymiai keisis. Būsite apdovanoti padidintu žavesiu, todėl daugės progų paflirtuoti. Taip nutiks todėl, kad Venera ir Saulė veiks jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių. Turintieji partnerį, jaukiai glaustysis ir džiaugsis vienas kitu. Visiems kitiems patartina plačiai atverti akis ir širdis, nes bus daug progų patirti meilę.

Darbas. Merkurijus, kuris šiuo metu juda atgal, verčia būti atidiems ir rimtus sprendimus atidėti iki spalio 25-osios. Tačiau, bendrai paėmus, galėsite nemažai sau šiuo metu leisti, darbe patirsite daug džiaugsmo. Čia vyraus harmoninga atmosfera. Nuo spalio pabaigos ypač svarbu nepamiršti, kad dirbate kolektyve, tai yra jūsų stiprybė.

Sveikata. Galite būti dėkingi Saulei, nes dabar puikiai jaučiatės savame kailyje. Labai gerai žinote, kas jums tinka, o kas – ne. Nuo spalio 26 dienos Marsas bus jums labai palankus ir apdovanos papildoma energija. Pasinaudokite ja ir užsiimkite smagia veikla gryname ore. Taip sustiprinsite imuninę sistemą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA