REKLAMA

Šviesioji Zodiako pusė. Kokia ji?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ant sėkmingos bangos. Kai sklendžiame ant jos, į aplinką spinduliuojame gerąjį savo atvaizdą – visiems šypsomės, juokaujame, stengiamės pakalbinti, padėti, pralinksminti kitus, pristatyti geriausius savo pasiekimus.

Visada nebūname tokie, todėl natūralu, kad aplinkiniams tenka susipažinti su tamsiąja mūsų asmenybės puse. Tik šįkart – ne apie ją. Pradėsime nuo šviesiosios. Taigi, kokius geriausius bruožus turi dvylika Zodiako ženklų?

Avinas. Su didžiausiu pliuso ženklu Avinas yra pionierius, nepriklausomas ir kupinas entuziazmo. Jam patinka pradėti daryti kažką naujo, jis nebijo eiti į kitų nepažintas, neišmėgintas sritis. Avinui nereikia, kad kažkas jį laikytų už rankos, drąsos jam netrūksta. Didžiausią pasitenkinimą jam kelia gyvenimas pats savaime. 

Tauras. Patikimas, darbštus, susikaupęs. Toks yra Tauras su pliuso ženklu. Juo galima pasitikėti, jis nekels bangų, kai situacija bus nestabili, neaiški ar pavojinga. Tauras sunkiai dirba, kad pasiektų, ko nori. Jis yra kantrus, niekam nepavyks nukreipti jo nuo pasirinkto kelio.

REKLAMA

Dvyniai. Mėgstantys bendrauti, smalsūs ir linksmi Dvyniai būna, kai atsiduria šviesiojoje savo gyvenimo ir asmenybės pusėje. Jis domisi viskuo, todėl žino po truputį apie viską. Su Dvyniais įdomu kalbėtis, su juo tikrai nepanuobodžiausi.

Vėžys. Moka paguosti, palaikyti ir yra labai rūpestingas. Štai toks yra Vėžys su pliuso ženklu. Bet kuriam pas jį užsukusiam žmogui moka sukelti jausmą, kad jis yra namuose, nes rūpinasi jį pamaitinti, išklausyti. Vėžys yra jautrus kitų žmonių jausmams ir stengiasi padaryti viską, kad jie jaustųsi geriau.

Liūtas. Šis Zodiakas su pliuso ženklu yra šilta, draugiška ir linksma asmenybė. Jis moka ne tik pasilinksminti pats, bet ir pralinksminti kitus, pakelti jiems nuotaiką. Liūtas nori mėgautis gyvenimu, kiek tik leidžia sveikata, laikas, finansai. Jo šypsena yra užkrečiama.

Mergelė. Puikiai organizuota, praktiška, pareiginga – tokia yra Mergelė pačiame gražume ir gerume. Šis ženklas kiekvienam daiktui suras jo vietą, sumažins aplinkoje chaoso, sukurs daugiau erdvės, kad būtų lengviau ne tik judėti, bet ir kvėpuoti. Mergelė pastebi smulkmenas, yra atidi joms, kaip ir mažiems, atrodytų, nereikšmingiems, bet iš tiesų labai svarbiems kasdieniams karjeros ar namų ruošos užduotims ir darbams.

Svarstyklės. Tarpininkė, derybininkė, teisinga ir žavi. Susipažinkite su Svarstyklėmis, kai jos puošiasi pačiomis gražiausiomis šio ženklo savybėmis. Jos žino, kaip skirtingus žmones suburti į vieną vietą ir netgi padaryti taip, kad jie ne tik kalbėtųsi, bet pasiektų susitarimą ar gerai leistų laiką. Svarstyklės atranda patį optimaliausią ir teisingiausią sprendimą. Jos išmano, kaip tinkamai elgtis viešumoje, todėl daugelis jas mėgsta.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA