REKLAMA

Tamsusis, arba Zodiakas su minusu

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Visa astrologijoje turi pliuso ir minuso ženklą, arba, kitaip tariant, aukštą arba žemą vibraciją. Štai kodėl kiekvieno ženklo atstovas turi visą amplitudę galimų variacijų.

To paties ženklo atstovai gali būti visiškai skirtingi (žinoma, veikia ir daugiau parametrų, kitų planetų išsidėstymai konkretaus žmogaus gimimo metu), nes juose skirtingai pasireiškia teigiami ar neigiami ženklo bruožai.

Šįkart apibūdinsime, kaip pasireiškia neigiamiausios Zodiako savybės, kaip tai atrodo realiame gyvenime.

Avinas. Impulsyvus, nekantrus, karštakošis. Tai – Avino ženklo atstovas su minuso ženklu. Šis yra vienas energingiausių Zodiakų visame dvyliktuke. Kai energijos būna per daug, ji į aplinką išsiveržia skubotu, nekantriu elgesiu, pykčiu, noru kitus pastumdyti, kad pasitrauktų ar greičiau suktųsi (tiesiogine ir perkeltine prasmėmis). Kai žmogus nesugeba palaukti, nori visko tuojau pat, nusivylimas užprogramuotas. Avinas jį greičiausiai ne laikys savyje, o išlies ant aplinkinių.

REKLAMA

Tauras. Tingus, smaližius, pataikaujantis savo instinktams, užsispyrėlis. Štai toks yra šio ženklo portretas, kai pasireiškia neigiamiausi Zodiako bruožai. Tauras yra mažiausiai pajudinimas arba, kitaip tariant, statistiškiausias ženklas. Tai tampa neigiama savybe, kai bet kokiomis aplinkybėmis atsisakoma keistis, vengiama lankstumo priimant kitokį požiūrį, bendraujant, tik kantriai ir atkakliai atmušinėjama visa, kas „ne mano, ne mūsų“.

Dvyniai. Išsiblaškęs, nekantrus, neramus, karingas. Toks yra Dvynys, kai jame pasireiškia pačios žemiausios ženklo vibracijos. Dvyniai yra į protą, intelektą orientuotas ženklas. Neigiama prasme, tai gali pasireikšti informacijos perkrova, kai silpsta ilgoji atmintis, žmogus negeba išlaikyti informacijos. Apie tokį sakoma, kad vėjas galvą košia. Arba Dvynys tampa labai nekantrus, neramus, nervingas, nes jo nervų sistema yra tiesiog pernelyg apkrauta, išvarginta nuo pernelyg intensyvios protinės veiklos.

Vėžys. Pernelyg jautrus, įžeidus, nuolatos besikeičiančios nuotaikos. Tai ji gera, tai, lyg svyruojant sūpynėse, – jau pažemėje. Vėžys yra emocionalus, nes priklauso Vandens stichijos ženklams. Kai yra blogai nusiteikęs, piktas, įsiskaudinęs, tampa aštriažnypliu, skaudžiai kerpančiu krabu. Vėžys su minuso ženklu vengia pokyčių, nes jam saugumo suteikia įprasti ir žinomi dalykai.

Liūtas. Pasipūtęs, dramatiškas egoistas. Štai jums ir Liūtas su žemiausia ženklo vibracija. Tai yra Ugnies stichijos ženklas. Kartais, kai laužas pernelyg prikurstytas, liepsnos kyla taip aukštai, kad grasina ne šildyti, o sudeginti. Taip ir per didelė Liūto meilė gyvenimui ir žmonėms, gali virsti kerštu. Jei kas nepavyksta, nesiseka, jį atstumia ar įžeidžia, jis tarsi skelbia karą.  Toks ženklas visada galvoja pirmiausia apie save, pasaulis turi suktis aplink jį.

Mergelė. Nerami, netvarkinga, apsileidusi, neorganizuota ir nekūrybinga. Štai taip pasireiškia neigiamos Mergelės savybės. Šis yra praktiškas Žemės ženklas. Jei jam tampa svarbu saugumas, įsikibęs laikosi įpročių, nieko neieško, nemąsto kūrybiškai, vadovaujasi stereotipais. Neigiamumas pasireiškia ir pernelyg sustiprėjusiu nerimu dėl visko. Apie tokius sakoma, kad „ir savo šešėlio bijo“.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA