REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 20–26 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Kvapą gniaužiantis nuotykis su partneriu savaitės pradžioje į jūsų santykius sugrąžins kibirkštėlę. Gali būti, kad kažką veiksite kartu, o tai sukels adrenaliną. Nieko pavojingo, bet pasijausite labai gyvi ir užsigeisite tuo pasimėgauti. Ketvirtadienį tikėtinas pokalbis intymia tema. Jei kažką slepiate nuo partnerio iš baimės, manydami, kad tai jį ar ją atstums, pakeiskite požiūrį ir pamėginkite. Gebėjimas parodyti pažeidžiamumą yra neabejotinai stipriųjų bruožas. Tai ne silpnina, o stiprina santykius.

Tauras. Tikėkitės esminių pokyčių meilės reikaluose. Jus stipriai veiks du kosminiai įvykiai – Saulės užtemimas jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje ir dar ketvirtadienį į šią sritį įeisianti meilės planeta Venera. Tai padės santykius perkelti į visiškai kitą lygmenį. Atsakomybė ir meilė – ši tema jus lydėjo kelerius pastaruosius metus. Gavote sunkių pamokų, tačiau sužinojote, ko iš tiesų norite iš meilės ir ko esate verti. Dabar būsite pasirengę įsipareigoti, šie santykiai tvers ilgai, atlaikys laiko išbandymus.

Dvyniai. Pirmadienį turėsite daug energijos, kurią norėsite skirti „žaidimams“. Galbūt su mylimuoju nuspręsite surengti sau ypatingą pasimatymą, gal net pasiimsite laisvą dieną? Mėgausitės spontanišku, įspūdingu susitikimu, tik nepadauginkite alkoholio ir visko nesugadinkite. Vienišiams nuo ketvirtadienio atsiras galimybė užmegzti romaną darbe. Šie slapukiški reikalai gali tęstis iki lapkričio 16 dienos. Spręskite patys, ar verta tą daryti ir užkurti darbo vietoje paskalų katilą.

Vėžys. Meilė tvyro ore. Ne šiaip koks lengvas vėjelis, o tikrai gilus, sielą siekiantis meilės patyrimas. Labai jausmingas, bet būtent toks jums patinka. Vienišiams nuo ketvirtadienio padidės tikimybė sutikti ypatingą žmogų. Jus trauks paslaptingas, tylus asmuo. Nenustebkite, jei sužinosite, kad ir jis ar ji jus stebi, nes senokai kritote į akį.

REKLAMA

Liūtas. Žodžiai gali būti labai seksualūs. Šią savaitę sugebėsite jais pasinaudoti, kad iš meilės objekto gautumėte tai, ko norite. Jums bus labai lengva mylimojo paprašyti suteikti tokį malonumą, apie kurį seniai svajojote. Laimei, jūsų nuotaikos sutaps, jis ar ji bus pasirengę pildyti jūsų pageidavimą. Nuo ketvirtadienio su partneriu daugiau laiko leisite dviese namuose ar su artimaisiais.

Mergelė. Nieko sukrečiančio ar gyvenimą keičiančio šią savaitę jums neturėtų nutikti. Bent iki sekmadienio. O tada truputėlį „nutrūksite“, jūsų seksualinis apetitas šoktelės į viršų. Būsite nusiteikę ieškoti kūniškų malonumų, jie dabar jums teiks daug džiaugsmo. Tam skirsite daugiausia savo brangaus laiko. Tai vis dėl Marso, kuris nuo sekmadienio įeis į jūsų astrologinio būsto Meilės, sekso ir linksmybių sektorių ir ten užsibus iki gruodžio 4 dienos. Šį laikotarpį tikrai prisiminsite. Na, nestabdykite!

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA