REKLAMA

Septyneto taisyklė

REKLAMA

Ši remiasi įsitikinimu, kad kiekvienas procesas susideda iš septynių vystymosi etapų ir dviejų nenutrūkstamos energijos tėkmės taškų, kuriems būtina energijos injekcija arba šokas, kad galėtų tęsti judėjimą.

Tuos septynis etapus simboliškai atspindi muzikinė oktava, kuri prasideda ir baigiasi tuo pačiu do. Taigi, oktavoje (arba bet kuriame procese) pirmasis šokas ištinka tarp si ir do, besibaigiant vienam ciklui ir prasidedant kitam. Pirmame oktavos taške pradėjusi tekėti energija, artėjant prie pabaigos, silpnėja. Procesas galbūt neužsibaigtų, jei oktavos viduryje neįvyktų antrasis šokas ar supurtymas tarp mi ir fa.

Jeigu septynis muzikinius tonus palygintume su septyniomis energijos čakromis arba energiniais kūno centrais, tada minėtas šokas įvyktų tarp trečios ir ketvirtos čakrų. Kuo jos ypatingos? Trečioji dar vadinama Saulės rezginio čakra, o ketvirtoji – Širdies. Jos tarsi dalija kūną į dvi dalis.

Fizinį kūną perpus skiria diafragma, kuri atidalija pilvo (kurioje išsidėstę svarbiausi organai) ir krūtinės ertmes. Pirmosios trys čakros išsidėsčiusios virš diagramos, o likusios keturios – po ja.

Apatinės čakros, pagal šį padalijimą, reiškia rūpinimąsi baziniais arba būtinaisiais poreikiais (maistas, pinigai, seksas, pripažinimas, pasitikėjimas asmeninėmis galiomis), o viršutinės – dvasiniais (meilė, jautrumas, intuicija, žinios, suvokimas, palaima, nirvana).

REKLAMA

Kai išmanai šį ciklą, prieš antrąjį šoką, per ciklo vidurį, suvoki, kad labai svarbu į gyvenimą integruoti dvasinius poreikius, sujungti materiją su dvasia. Tai – būtina kiekvieno sąmoningo individo brandos dalis.

Dvasinė astrologija

Astrologijoje taip pat yra ciklas. Saulė per metus juda ratu, aplankydama dvylika Zodiako ženklų. Ciklas prasideda Avino Zodiake, tai prilygsta pirmam šokui, pagal Septyneto taisyklę, ir siejama su fizine energija.

Antrasis šokas susijęs su Mergelės, Žemės ženklu. Tai reiškia, kad materialiniai poreikiai jau neturėtų būti svarbiausi, o vis labiau privalėtų nusverti dvasiniai. Tuo momentu, kai Saulė pasiekia šį tašką, Mergelės Zodiaką, įvyksta kosminis reiškinys – lygiadienis arba ekvinokcija.

Tai yra ypatinga akimirka, kai dvasinės praktikos ypač veiksmingos ir padeda visiems metams pasipildyti vertingos energijos ir patirties, taip suteikti postūmį dvasiniam gyvenimui. Priklausomai nuo tikėjimo ir religinių nuostatų, šiuo metu palanku melstis, medituoti ar būti gamtoje ir sąmoningai stebėti savo mintis, jas išsivalyti.

Jei imsime ne metų ciklą, o mėnesį, tada svarbusis antrojo šoko momentas bus susijęs su Saulės ir Mėnulio ciklu. Induistai šią akimirką švenčia kaip deivės Tripuros Sudari (ši stoja, likus dviem dienoms iki pilnaties) dieną. Ši yra meilės ir harmonijos deivė.

Štai taip, pagal Septyneto taisyklę, galite nutaikyti akimirką prieš Mėnulio pilnatį ir kas mėnesį savo gyvenimą pripildyti meilės energijos ir darnos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA