REKLAMA

Kaip sukurti stiprų ryšį

REKLAMA

Spalio 23 dieną Saulė įeina į Skorpiono ženklą. Reikia pažymėti, kad naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vyks dalinis Saulės užtemimas šiame ženkle, todėl šio laikotarpio užduotys bus svarbios ne tik gimusiems po antruoju Vandens stichijos Zodiaku, bet ir likusiems ženklams.

Skorpionas astrologijoje simbolizuoja tarpusavio ryšius, santykius, kuriuose individai sujungia savo galias ir kartu tampa stipresni. Laimėje ir varguose. Tokia sąjunga kiekvieną atskirai sustiprina ir abiem padeda tapti pranašesniems visuomenėje ar grupėje.

Santykiai svarbūs kiekvienam žmogui, o dabar labai geras metas apgalvoti ir veikti, kad pagerintumėte savo gyvenimą. Astrologai dvylikai ženklų pataria, kaip išnaudoti šį palankų momentą ir sustiprinti esamus santykius.

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

REKLAMA

Gimusieji po Avino ženklu yra avantiūristai ir pionieriai, natūralu, kad į nežinią jie pripratę eiti vieni. Tik iškilus būtinybei, dėl bendro reikalo suburia grupę, kad pasiektų tikslą. Jie nesukurti ilgalaikiams santykiams, tokie kelia grėsmę jų laisvei ir nepriklausomybei.

Tačiau net būdami stiprios asmenybės, Avinai turėtų pripažinti, kad pastovūs, patikimi ir ilgalaikiai ryšiai žmogų sustiprina, leidžia jam pajausti gyvenimo pilnatvę ir laimę. Kartais tiesiog reikia įveikti baimę įsipareigoti ir žengti šį žingsnį. Dabar tam laikas tinkamas.

TAURAS

Tipiški Tauro ženklo atstovai nenoriai įsipareigoja ir kuria ilgalaikius ryšius, nes tai reiškia, kad su kitu žmogumi reikės dalytis viskuo – ne tik materialiomis vertybėmis, bet ir laiku, asmenine erdve.

Tokią Tauro nuostatą geriausiai pakeistų opozicijoje esantis Zodiakas – Skorpionas. Paprastai Žemės ženklas į porą renkasi ne bet ką, o ištvermingas, stiprias ir patikimas asmenybes. Tik tokie partneriai gali priversti juos apsigalvoti ir ryžtis kurti ilgalaikius santykius, kitaip mieliau lieka vieni.

DVYNIAI

Iš esmės Dvyniai yra nusiteikę prieš ilgalaikius santykius, nes tokie išsemia jų energiją ir jėgas. Štai kodėl dažnai juos nutraukia ir vėl neria į naujus.

Jeigu Dvyniai įveikia įsipareigojimo baimę, gali sukurti ilgalaikį ryšį. Bet dažniau jie labiau bijo likti vieni, nei galiausiai ištarti „taip“.

VĖŽYS

Šio ženklo atstovai pakankamai lengvai ir noriai kuria santykius, taip pat dažnai būna pasirengę ilgalaikiam ryšiui.

Turi nutikti kažkas baisaus, kad Vėžys vengtų santykių. Jo sukurtas ryšys – lyg viduramžių pilis. Šeima jam tampa tvirtove, leidžiančia atsilaikyti nuo įvairiausių aplinkos puolimų. Jei nepavyksta sukurti santykių, dažniausiai tai nutinka ne dėl Vėžio, o jo partnerio kaltės.

LIŪTAS

Jis ryžtasi kurti bet kokią sąjungą, kai būna įsitikinęs, kad galės diriguoti orkestrui. Tačiau tokie santykiai retai turi ateitį, nebent partnerį visiškai tenkina toks bendravimo modelis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA