REKLAMA

Zodiako karma. Palaiminimas ir prakeikimas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Saulė atskleidžia jūsų karmą, tai yra ką praėjusiuose gyvenimuose padarėte arba nepadarėte, nors privalėjote.

Paprastai sakant, jūsų Zodiako ženklas, kuriame jums gimus buvo Saulė, nurodo, kokias klaidas galite būti linkę kartoti. O taip pat – kas padės išsivaduoti iš šio užburto rato ir tapti laimingiems.

Ketvirtadienį, spalio 23-iąją, Saulė įeis į Skorpioną. Iš ketvirtadienio į penktadienį šiame ženkle vyks dalinis Saulės užtemimas. Europiečiai jo nematys, tačiau poveikį jaus. Šiuo metu susitiks Mėnulis su Venera, taigi mūsų norai, mintys ir darbai sutaps. Mūsų protas ir jausmai, sąmonė ir pasąmonė bus darnoje. Visi šie kosminiai reiškiniai išlaisvins mūsų vidinį žinojimą, kuris ateis iš pasąmonės.

Kitaip tariant, mūsų karma, tai, kas mums skirta, taps matoma. Mūsų stiprybės ir silpnybės bus tarsi ant delno. Pastebėję pasikartojančius elgesio modelius, asmenines savybes, kurios padeda juos kartoti, suprasite, kad būtent tai ir yra iš praeities į dabartį jus atsekusi karma arba neišspręsti asmeniniai uždaviniai.

REKLAMA

Jūsų Zodiako ženklas gali padėti išsiaiškinti, kaip juos spręsti, kad judėtumėte link asmeninės laimės, o ne tolyn nuo jos.

AVINAS

Avino ženklo karma

Jūsų ženklo karma yra ta stiprybė, kuri padeda jums įgyvendinti, ką sumanėte, pasipriešinti, įveikti, ištverti. Ši vidinė jėga gali jus ir sulaužyti, suardyti iš vidaus, nes vis per ją įsiveliate į nereikalingus ginčus, kovą, kuri išsunkia jūsų energiją.

Karmos našta. Iš tiesų esate silpnas, nepasitikintis savimi ir savimi abejojantis žmogus. Greičiausiai todėl, kad praėjusiame gyvenime jus mušė, nugalėdavo, žemindavo, nevertino. Nesulaukėte pripažinimo, todėl tapote kovotoju, dėl to buvote įkalintas ir pažemintas. Galbūt ir šeimoje jus vyras ar žmona laikė po padu. O šiame gyvenime norite išsiveržti iš aukos vaidmens, nes Avinui toks yra nepakeliamas.

Karmos simptomai. Kitokią nei jūsų nuomonę priimate kaip puolimą. Jeigu partneris jums paprieštarauja, skelbiate nuosprendį: „Tu visada esi prieš mane.“ Gyventi, dirbti, apskritai kitiems žmonėmis su jumis išbūti yra sunku.

Išsilaisvinimas iš karmos. Privalote išmokti priimti kitus tokius, kokie jie yra, nesistengti juos keisti, „perdaryti“ pagal save. Tačiau neturite ir savęs neigti. Nedarykite nieko, kas gultų ant sąžinės. Būkite tiesus, sąžiningas žmogus, tikras kovotojas.

TAURAS

Tauro ženklo karma

Šiuo minėtu laikotarpiu labai stipriai jausite savo karmą, nes Saulė bus opoziciniame jūsiškiui ženklui Skorpione. Jūs esate stipriai susiję su tėvu. Net jei jo gyvenime neturėjote ar anksti netekote, galite jausti jam nesąmoningą, jus užvaldantį ilgesį.

Karmos našta. Saugumo poreikis yra šio ilgesio išraiška. Visai įmanoma, kad praėjusiuose gyvenimuose netekote namų, o gal net buvote priversti palikti tėvynę. Iš jūsų gyvenimo teliko griuvėsiai. O štai dabar bandote po šukę jį surankioti ir suklijuoti. Tai darote save apsupdami žmonėmis, kuriais pasitikite, ir būdami aplinkoje, kurioje jaučiatės saugūs. Tai paaiškina, kodėl taip baiminatės naujovių, nes jos išjudina giluminį nesaugumo jausmą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA