REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 27–11 02 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šią savaitę su mylimuoju jausite ypatingą emocinį ryšį. Jis bus toks gilus, kad nebesuprasite, kur baigiatės jūs, o kur prasideda jis ar ji, nes jausitės tokie susiję, neatskiriami. Tai yra malonus pokytis Avinams, nes jie dažnai saugo savo laisvę ir individualumą. Šiuo metu planetų išsidėstymas sušvelnina individualumo siekį, padeda pasitikėti mylimuoju, jam atverti sielą. Šiuo metu šimtu procentų pasitikėsite meile ir neįtikėtina jos galia.

Tauras. Jausitės taip, lyg gyventumėte pasakoje. Nenorėsite iš jos atsibusti. Pirmadienį partneris parodys neįtikėtiną paramą ir pasitikėjimą jumis ir palaikys jūsų siekius. Tiesą sakant, jis ar ji padarys kažką, kad padėtų juos realizuoti. Tada, šeštadienį, su mylimuoju atrasite dar daugiau būdų, kaip vienas kitam padėti įgyvendinti svajones. Gal kartu užsirašysite į kursus, imsite lankyti paskaitas, nuspręsite tobulinti kūną ar sielą. Siekite naujų aukštumų kartu!

Dvyniai. Jeigu susitikinėjate su bendradarbiu ir svarstote, kada geriausia būtų su juo ar ja pasirodyti viešumoje, rinkitės pirmadienį. Greičiausiai valdžioje esantys asmenys palankiai pasižiūrės į šią žinią, gal net pamanys, kad tai yra labai romantiška. Jums palengvės, kad nereikės nieko slėpti, jausitės laimingesni. Kiti Dvyniai, kurių šią savaitę laukia kažkokia su sveikata susijusi procedūra ar net operacija, jaus stiprų partnerio palaikymą.

Vėžys. Su mylimuoju jausitės taip gerai, kad beliks tik jums pavydėti. Dvasinis jus jungiantis ryšys stiprės ir didės, būsite apgaubti švelniu dėmesingumu ir rūpesčiu. Galbūt kai kurios poros kalbėsis apie santykių ateitį, nutars susilaukti vaikų. Vienišiams palanki savaitė sutikti ypatingą žmogų. Vienaip ar kitaip jūsų tikėjimas meile bus atkurtas.

REKLAMA

Liūtas. Su partneriu jausite stiprų ryšį, galbūt tai įkvėps kažkokie šeimos, giminės reikalai. Jie bus susiję su jūsų saugumo jausmu. Galbūt jis ar ji patikins, kad viskas bus gerai, visos problemos išsispręs, o partneris patvirtins būsiantis šalia. Gal jums svarbus žmogus pasiūlys pagalbą sprendžiant su šeimos nariais susijusią piniginę ar kitokią problemą. Žavėsitės partnerio dosnumu, imsite dar labiau jį vertinti ir gerbti.

Mergelė. Mėgausitės mylimajam į ausį šnabždėdami meilius žodžius. Tiesą sakant, šią savaitę būsite nusiteikę labai poetiškai. Pasinaudokite įvairiais būdais – daina, eilėraščiu, piešiniu, kulinariniu šedevru (ar mėginimu tokį sukurti) parodyti romantiškus jausmus. Galbūt kai kurios Mergelės išdrįs pirmąkart ištarti „Aš tave myliu“. Jei neseniai susipažinote su žmogumi, kuris jums patinka, greičiausiai tikėsite, kad su juo galite patirti romantiškų jausmų.

Svarstyklės. Jausitės partnerio ypač vertinami ir tausojami. Pirmadienį pasinaudosite talentais, kad padėtumėte mylimam žmogui tapti efektyvesniam. O jei jis ar ji jausis prastai, bus be nuotaikos, slaugysite ar kitaip rūpinsitės siekdami pagerinti jo ar jos savijautą. Besąlygiška meilė, ryžtas aukotis dėl mylimojo, visai nesvarbu, kokio dydžio ta auka yra, tikrai bus pastebėta ir įvertinta.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA