REKLAMA

Lapkričio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Rudens pabaiga bus sudėtingas etapas daugumai Zodiako ženklų. Seniai pradėtų ilgalaikių projektų vykdymas sulėtės dėl atsiradusių netikėtų sunkumų.

Žmonėms labiau nei bet kada bus būdingas polinkis kapstytis savo viduje. Sustoti, pamąstyti ir išsiaiškinti, kas svarbiausia, pravers visiems.

Lapkričio mėnesį nerekomenduojama pradėti darbų, kurie susiję su būsto įrengimu.

Nepalankus metas stambioms investicijoms ir piniginėms manipuliacijoms – per didelė rizika nukentėti. Nepatartina priimti jokių abejotinų pasiūlymų ar sudaryti rizikingų sutarčių.

REKLAMA

AVINAS

Lapkričio mėnesį Avinui bus būdinga nerami savijauta. Jis jaudinsis ir nervinsis praktiškai dėl kiekvieno menkniekio. Visi jausmai taip smarkiai paaštrės, kad bus sunku tai nuslėpti nuo aplinkinių. Avinas ims bijoti, kad neiškiltų aikštėn jo didžiausios paslaptys, todėl jo elgesys kitiems kartais atrodys keistas ir nepaaiškinamas. Avinas bus linkęs į neapgalvotus spontaniškus sprendimus ir veiksmus, kas dar labiau apsunkins ir taip sudėtingą jo situaciją.

Avino padėtis visuomenėje pablogės, nes žmonės nepritariamai reaguos į kai kuriuos jo veiksmus. Protingiausia Avinui būtų lapkričio mėnesį padaryti pauzę, daugiau ilsėtis ar net išeiti atostogų. Jeigu atitrūkti nuo darbų neįmanoma, bent reikėtų maksimaliai sulėtinti tempą, tada jis galės išvengti nemalonumų.

Tik įsigilinęs į save ir išsiaiškinęs savo jausmus, jis galės pajusti pagrindą po kojomis ir nurimti. Nustojęs nervintis ir blaškytis, Avinas sugebės susikoncentruoti į svarbiausius dalykus ir net pasiekti nemažų laimėjimų darbe. Svarbiausia jam bus klausytis savo širdies. Palaikymo ir pagalbos jis gali tikėtis iš artimųjų.

TAURAS

Taurui labai svarbu įsidėmėti, kad 2014 metų lapkričio mėnesį priimdamas bet kokį sprendimą jis turi vadovautis tik savo širdies balsu ir jokiu būdu nesiklausyti, ką patarinės kiti žmonės. Bandymai išspręsti problemas racionaliais būdais jokių gerų rezultatų neduos. Ir nereikia bandyti, nes intuicija Taurui aiškiai pasakys, ką ir kaip geriausia daryti, kaip pasielgti vienu ar kitu atveju.

Rudens pabaiga jam bus palanki dalykiniams pokalbiams, deryboms ir visuomeniniams ryšiams užmegzti. Taurui netrūks žavesio, todėl jis be vargo galės pritraukti reikalingus žmones ir įtikinamai dėstyti mintis. Išryškės jo organizaciniai ir koordinaciniai sugebėjimai. Svarbiausia, kad visi projektai, kurių imsis Tauras, turi būti iš anksto gerai suplanuoti ir apmąstyti, tada jam pavyks pasiekti gerų rezultatų.

Santykiai šeimoje bus palyginti geri. Tauras visada galės tikėtis artimųjų pagalbos ir jausti tvirtą užnugarį.

DVYNIAI

2014 metų rudens pabaiga Dvyniams bus sudėtinga. Jie praras pasitikėjimą savo jėgomis ir galimybėmis. Pagrindas ims slysti iš po kojų. Patiems Dvyniams sunkiai seksis suprasti, kas su jais darosi. Jiems prireiks nemažai laiko ir jėgų, kol susigaudys, kas aplink juos vyksta, ir pradės ieškoti išeities.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA