REKLAMA

Kaip vardas nuspalvina asmenybę

REKLAMA

Pirmosios vardo ir pavardės raidės, tikina numerologai, atskleidžia žmogaus asmenybę.

Pasitikrinkite, ar inicialai apie jus sako tiesą?

A – Romantiku Jūsų nepavadinsi, esate praktiškas žmogus. Visada pasiekiate užsibrėžtą tikslą. Esate nekantrus, dažniausiai žaibiškai reaguojate į grubų ir nemandagų elgesį, o maloniai besielgiantys žmonės sunkiau prisiprašo jūsų dėmesio. Pasižymite patrauklia išvaizda, esate mandagus, atviras, tolerantiškas ir rimtas žmogus. Jums būtinas partnerio palaikymas, kad užtektų drąsos būti kartu. Jums svarbu, kad mylimasis, lygiai kaip ir Jūs, romantiškai žvelgtų į santykius. Nesistengiate kurti problemų, bet dažnai elgiatės egoistiškai. Mokate pasirinkti partnerį. Iš jo tikitės meilės įrodymų ir prisipažinimų. Jums taip pat svarbu, kad mylimasis ar mylimoji Jus vertintų.  

B – Esate romantiška asmenybė. Mėgstate apdovanoti mylimąjį, tokio pat dėmesio tikitės iš partnerio. Jums tai yra meilės įrodymas. Mokate mylėti, elgtis ir kalbėti, kad parodytumėte, kaip stipriai mylite išrinktąjį. Esate labai kantrus, todėl visada pasiekiate, ko trokštate. Gebate gerai kontroliuoti jausmus. Jums patinka nuotykiai. 

C, Č – Mėgstate bendrauti. Dažniausiai įsimylite artimus draugus arba kolegas. Esate labai jautrus žmogus. Jums svarbu, kad partneris ne mylėtų, o tiesiog Jus garbintų. Pasižymite didele kantrybe, sugebate kontroliuoti jausmus, todėl gebate galiausiai gauti tai, ko trokštate.

REKLAMA

D – Jūsų reakcija greita. Jums rūpi kitų, jums svarbių, žmonių reikalai ir esate linkęs padėti jiems spręsti problemas. Esate geros širdies ir nuoširdus, jautrus ir romantiškas žmogus. Kartais iš didelės meilės galite tapti pernelyg pavydus ir kontroliuojantis. Tai vadinate rūpinimusi partnerio saugumu. Kartais galite prarasti kantrybę ir pratrūkti, bet paprastai su aplinkiniais bendraujate išmintingai ir maloniai. Jei jau ką įsimylite, lengvai jo ar jos neišsižadate.

E – Ieškote partnerio, kuris būtų kantrus ir atidus klausytojas. Dažniausiai jį išsirenkate iš draugų ar kolegų rato. Mėgstate pavarinėti svarbias ir gilias šnekas, kad buvimas drauge neprarastų jaudulio. Jums būtinas judesys ir iššūkiai, kitaip gyvenimas tampa pernelyg nuobodus. Mėgstate prieš miegą paskaitinėti.

F – Esate jautrus, dosnus ir romantiškas žmogus. Mokate pasirinkti partnerį. Esate sąžiningas, mylite nuoširdžiai, dažniausiai laikotės pažadų meilės reikaluose. Pasižymite drąsa, esate patrauklios išvaizdos ir geros širdies. Bet jei Jus įskaudina, keršijate.

G – Jums sunku įtikti, esate išrankus ir gana pedantiškas. Visada ieškote ir siekiate idealo tiek savyje, tiek partneryje. Šis turi būti toks pat brandus kaip ir Jūs, kad galėtumėte bendrauti tuo pačiu lygmeniu. Esate jautrus, žinote, kaip patirti jaudulį. Pasižymite aktyvumu ir energija, atrodytų, niekada nepavargstate. Pirmenybę teikiate atsakingumui ir pareigai. Štai kodėl kartais jums sunku parodyti, kaip mylite tuos, kurie yra šalia Jūsų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA