REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (11 03–09 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Norite visko! Norite gyventi triukšmingai, audringai ir iš visos širdies, pasinaudoti kiekviena galimybe patenkinti savo troškimus… Tik ši savaitė nebus tam tinkama. Labai aiškiai suvoksite, kad gyvenimas nėra nesibaigianti šventė. Bent jau nereikėtų to tikėtis kiekvieną dieną, tuo ji ir skiriasi nuo kasdienybės. Jei vis tiek perspausite ir mėginsite rengti „balių“ be sustojimo, paklauskite savęs, kokią tuštumą stengiatės užpildyti? Širdžiai neužtenka vien valgių, gėrimų, muzikos ir kompanijos. Jai reikia privatumo ir gelmės.

Tauras. Jei šią savaitę būsite ypač emocingi, nesistenkite slėpti padidėjusio jautrumo. Šį penktadienį, tiksliau, iš ketvirtadienio į penktadienį, prasideda Mėnulio pilnatis jūsų ženkle, todėl sustiprėja jausmai ir instinktai. Parodykite, ką jaučiate, kokie jausmai jus užvaldė. Tai padės partneriui ar naujam mylimajam suvokti, ko norite iš santykių ir kas jums yra svarbu. Į jį geriausiai kreipkitės šeštadienį ir išliekite, kas guli ant širdies. Tądien partneris atidžiau įsiklausys į jūsų žodžius. Jei reakcijos iškart nesulauksite, pajausite, kad jam ar jai esate svarbūs.

Dvyniai. Tiems, kuriems pastaruoju metu kyla problemų fiziškai būti šalia partnerio, pagalvokite, ar priežastys tikrai yra objektyvios, ar nieko negalite pakeisti. Šią savaitę būsite ypač pažeidžiami ir jautrūs, kai reikės laiką leisti atskirai nuo mylimojo. Greičiausiai tokius jausmus sukelia ne dabartinė situacija, o kažkas, kas jus skaudžiai palietė praeityje. Tai tik iškelia į paviršių jūsų baimes. Nusipelnote nuo jų išsilaisvinti. Tai įmanoma, kai pripažįstate jų turį.

Vėžys. Pokyčiai viešame jūsų gyvenime atsilieps ir asmeniniam. Tai privers apmąstyti, kokia būtų geriausia strategija meilės reikaluose. Jeigu šiomis dienomis pateksite į naują socialinę aplinką, ramiai sau ją tyrinėkite, tai geriausias būdas suvokti, kur atsidūrėte. Galbūt šiuo metu laiką leisite su tam tikra grupe draugų ar mylimuoju ir būsite apgaubti netikro saugumo jausmo? Jei širdyje krebžda abejonės, skirkite laiko apmąstymams, ar tik savęs neapgaudinėjate?

REKLAMA

Liūtas. Būsite tokie susijaudinę dėl meilės reikalų, kad kone kiekvienam sutiktam norėsite apie juos papasakoti. Šią savaitę, deja, vertėtų to vengti, ypač kai kalbėsite su šeimos nariais. Žinoma, nieko blogo, jei naują draugą ar draugę nuspręsite jiems pristatyti, tik nesitikėkite, kad pernakt jis ar ji taps savu. Leiskite partneriui pamažu su jūsų artimaisiais kurti tarpusavio santykius, nesistenkite jų spausti ar paveikti. Taip tik sukelsite nereikalingą įtampą.

Mergelė. Pokalbiai su partneriu šią savaitę bus itin vertingi. Galbūt pagausite momentą ir aptarsite jautrią temą pirmadienį? Nors labai to bijosite, galiausiai apsidžiaugsite, nes partneris leis jums pasijausti svarbiam ir vertingam. Tai paskatins atsiverti, ko anksčiau vengdavote, nes bijojote būti įskaudinti. Kokių rezultatų tikėtis? Artimesnio ryšio su mylimuoju.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA