REKLAMA

Akmenys ir planetos: kokias ligas sukelia ir gydo

REKLAMA

Tam tikros ligos astrologams, net ir nepažvelgus į konkretaus žmogaus asmeninį horoskopą, sufleruoja, kokiame astrologiniame būste ir kokios planetos jį veikia nepalankiai ar net kenkia.

Jų rekomenduojami brangieji arba pusbrangiai akmenys tikrai neišgydo ligų, bet šie teigiamai veikia sutrikusį, susirgusį žmogų. Tai padeda jam atsigauti po ligų ir didelių praradimų.

Planetos ir būstai

Astrologijoje šeštasis, aštuntasis ir dvyliktasis astrologiniai būstai atsakingi už ligas, priešus, skolas ir kitas kliūtis ar trikdžius. Jei šiuos būstus veikia planetos, esančios nepalankioje padėtyje, žmogui sukelia ligų, jis patiria praradimų.

Kai planetos būna bet kuriame iš paminėtų būstų, neigiamos jų vibracijos veikia asmens smegenis ir nervų sistemą, o tai su laiku sukelia psichinę arba fizinę įtampą. Dėl šio poveikio žmogus blogai jausis, bus sutrikęs, priims neteisingus sprendimus, nesugebės įgyvendinti planų arba susirgs.

REKLAMA

Žemiau pateiktoje lentelėje surasite ligas, planetas, kurios sukelia tam tikrų susirgimų, taip pat sužinosite apie mineralus, palankiai veikiančius jūsų būseną. Primename, kad vienas karatas atitinka maždaug du šimtus gramų. Čia paaiškinimas tiems, kurie ras akmenis su svorio nuoroda.

Patarimai

Dar vienas svarbus dalykas apie akmenų apkaustus. Raudonąjį koralą verčiau mūvėti variniame žiede, geltonąjį safyrą – auksiniame.

Žiedai su Mėnulio akmeniu ar baltuoju perlu turėtų būti iš sidabro. Žydrasis safyras ir lazuritas turėtų būti nešiojamas ant vidurinio ar didžiojo piršto, įtaisyti  geležiniame ar sidabriniame žiede. Katės akis ir hesonitas – ant mažojo pirštelio ir sidabriniame žiede.

Jei patariama nešioti daugiau nei vienos rūšies akmenį, šie turėtų būti įsodinti skirtinguose žieduose, negalima jų sudėti į vieną žiedą.

Visus žiedus su brangiaisiais ir pusbrangiais akmenimis reikia nešioti tik ant dešinės rankos pirštų.

 

Lentelė

  Liga  Ją sukeliančios planetos   Naudingi akmenys
  Anemija Ši liga dar vadinama mažakraujyste. Ji kyla, kai žmogui ima trūkti ne kraujo, o jo sudėtyje sumažėja raudonųjų kraujo kūnelių. Saulė, Jupiteris, esantys priešpriešoje Saturnui ir Marsui. Raudonasis koralas ir geltonasis safyras.
  Artitas / Reumatas Šį sukelia sąnarių uždegimas. Asmuo jaučia skausmą, kai sėdi ar juda. Saturnas ir Rahu (Šiaurinis Mėnulio mazgas). Raudonasis koralas ir geltonasis safyras.
  Akių problemos Regėjimo sutrikimai, akių uždegimai.   Priešpriešoje esantys Saulė ir Mėnulis. Raudonasis rubinas ir baltasis perlas.
  Astma Dėl bronchų spazmų išsiskiriančios gleivės trukdo žmogui kvėpuoti, sukelia dusulio priepuolį. Saturnas, Mėnulis ir Merkurijus. Smaragdas ir geltonasis safyras. Papildomas – Mėnulio akmuo.
  Beprotystė / protinės ligos Protinės veiklos sutrikimai, kurie pasireiškia per pasikeitusį, keistą, netipišką žmogaus elgesį. Mėnulis arba Merkurijus, atsidūręs priešpriešoje su Saturnu arba Rahu (Šiauriniu Mėnulio mazgu). Smaragdas, raudonasis koralas ir Mėnulio akmuo.
  Cirozė Kepenų cirozė, kai šis organas padidėja ir sukietėja. Merkurijus ir Jupiteris, esantys priešpriešoje Saturnui ir Ketu (Pietiniam Mėnulio mazgui). Smaragdas ir geltonasis safyras.– Papildomas  – Mėnulio akmuo
  Dermatitas Įvairios odos problemos, alergijos, bėrimai,  uždegimai. Venera ir Marsas. Baltasis koralas ir lazuritas.
  Diabetas Jis pasireiškia, kai kraujyje padidėja gliukozės kiekis, viršijantis normą. Žmogus paprastai daug šlapinasi ir prakaituoja. Kenksmingos dviejų ar trijų planetų padėtys Vandens ženkluose. Mėnulis ir Venera, esantys priešpriešoje Marsui ir Saulei. Raudonasis koralas, smaragdas ir žydrasis safyras.
  Epilepsija Ją sukelia staigus smegenų funkcijos sutrikimas. Marsas, esantis priešpriešoje Merkurijui ir Mėnuliui. Smaragdas ir Mėnulio akmuo. Papildomas akmuo – raudonasis koralas.
  Frigidiškumas Seksualinis šaltumas arba sumažėjęs moters noras užsiimti seksu. Mėnulis, esantis priešpriešoje su Rahu (Šiauriniu Mėnulio mazgu) ir Saturnu. Baltasis dvylikos karatų perlas, kurį reikėtų nešioti įsodintą sidabriniame žiede ant mažojo pirštelio.
  Galvos skausmai / migrena Nervingumas, virškinimo sutrikimai, akių skausmai, sinusitas, kurie gali sukelti galvos skausmus. Priešpriešoje esančios planetos – Merkurijus,  Marsas ir Saturnas. Smaragdas ir Mėnulio akmuo.
  Gerklės susirgimai ir ligos Gerklės skausmas, kosulys, dingęs balsas, užspringimas, tonzilitas. Saulė ir Marsas. Raudonasis koralas.
  Hepatitas / gelta Ją sukelia pernelyg didelis bilirubino arba tulžies pigmento kiekis kraujyje. Žmogaus oda ir akių baltymai pageltonuoja. Saturnas ir Marsas. Tamsiai raudonas koralas ir žydrasis safyras.
  Isterija Tai protinė liga, kuri pasireiškia dažnu alpimu ir nenormaliu elgesiu. Mėnulis, Merkurijus ir Saturnas. Raudonasis koralas ir Mėnulio akmuo.
  Kraujo ligos Tokios ligos kaip sifilis, anemija, leukemija ir kitos. Saturnas ir Marsas. Raudonasis koralas, geltonasis safyras ir Mėnulio akmuo.
  Kurtumas / ausų problemos Mechaniniu būdu sukeltos ausų ligos, sužeidimai, pvz. ausų būgnelio pradūrimas ar trūkis arba ausų ligos kaip kitų ligų pasekmė, komplikacija. Saturnas ir Merkurijus. Raudonasis koralas. Papildomas akmuo – smaragdas, jį reikėtų nešioti žiede ant viduriniojo arba didžiojo piršto.
  Leukemija Kitaip dar vadinamas kraujo vėžys. Rahu ir Ketu, arba Šiaurinis ir Pietinis Mėnulio mazgai. Katės akis, geltonasis safyras ir hesonitas arba cinamono akmuo.
  Meningitas Galvos ir stuburo smegenų uždegimas. Marso ir Merkurijaus planetų priešprieša. Rubinas, geltonasis safyras ir smaragdas.
  Menstruaciniai sutrikimai Šie susiję su pernelyg gausiu ar nereguliariu moterų kraujavimu per vadinamąsias mėnesines. Mėnulis, esantis priešpriešoje Marsui. Dešimties karatų perlas, įsodintas sidabriniame žiede. Raudonasis koralas – papildomas akmuo.
  Nemiga Žmogus tam tikrą laiko tarpą negali užmigti. Merkurijus, esantis priešpriešoje Mėnuliui ir Jupiteriui. Smaragdas, geltonasis safyras ir Mėnulio akmuo.
  Paralyžius Dėl pažeistų nervų dingusi raumenų funkcija. Merkurijus, esantis priešpriešoje su Saturnu. Raudonasis koralas ir smaragdas. Papildomas – Mėnulio akmuo.
  Persileidimas Dar vadinamas savaiminiu abortu. Marsas. Raudonasis koralas ir smaragdas.
  Saulės smūgis Pernelyg ilgai būnant saulėkaitoje. Saulė ir Marsas. Geltonasis safyras.
  Smegenų augliai Nepageidaujami ląstelių dariniai smegenyse. Merkurijus ir Marsas, esantys priešpriešoje. Raudonasis koralas, smaragdas ir geltonasis safyras.
  Širdies ligos Širdies ir vožtuvų funkcijos sutrikimas. Saulė, esanti priešpriešoje Saturnui, Marsui ar Rahu (Šiauriniam Mėnulio mazgui). Smaragdas, baltasis perlas ir geltonasis safyras. Papildomas akmuo – raudonasis koralas.
  Vaikų ligos Įvairios vaikų ligos, kuriomis jie suserga maždaug iki dešimties metų. Mėnulis. Vieno karato Mėnulio akmuo sidabriniame medalione ar apkauste, kuris būtų prie vaiko kaklo.
  Vėjaraupiai Odos liga, kai sutrūkinėja odos audinys ir atsiranda pūslelių. Marsas. Variniame žiede įtaisytas raudonasis koralas.
  Vėžys Nepageidaujami dariniai, kurie auga ir plinta žmogaus organizme. Mėnulis, esantis priešpriešoje su Ketu (Pietiniu Mėnulio mazgu) ir kitomis viena ar dviem planetomis. Žiedas su žydruoju safyru, kurį reikia nešioti ant viduriniojo arba didžiojo piršto. Žiedas su raudonuoju koralu –ant bevardžio.
  Virškinimo sutrikimai Virškinimo sistemos sutrikimai – viduriavimas, dizenterija, sustojęs virškinimas. Saturnas, esantis priešpriešoje su  Saule. Smaragdas, geltonasis safyras ir Mėnulio akmuo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

2 straipsnio “Akmenys ir planetos: kokias ligas sukelia ir gydo” komentarai

  1. Jaučiamą dvasingumo poreikį žmonės kartais bando užpildyti tarpusavyje sunkiai derančiomis religinėmis ir nereliginėmis praktikomis, kaip pvz. joga, meditacijomis, ekstrasensais, būrėjais, amuletais, piramidėmis, horoskopais, tarytum sumesdami viską bet kaip į vieną katilą. Brolis Pijus

Alfa.lt naujienos

REKLAMA