REKLAMA

Indų astrologas apie Lietuvą: jaučiu gerą žmonių energiją

REKLAMA

Nebe pirmą kartą mūsų šalyje besilankantis Vedų astrologijos žinovas Arjunas Chakraborty kalbėjo apie tai, kas jį vėl ir vėl atvilioja į Lietuvą.

Svečias iš Indijos paaiškino, kuo įdomi prieš tūkstančius metų sukurta jo atstovaujama astrologinė sistema, kas iš tiesų yra ta karma, kaip ji mums gali pasitarnauti ir kuo čia dėta astrologija.

Interviu Astromanijai.lt pabaigoje astrologas Arjunas tarė keletą sakinių apie artėjančius 2015 metus.

Jis patarė, kaip reikėtų sutikti Naujuosius, kad šie būtų sėkmingi.

 

REKLAMA

Pone, Arjunai, prieš  pirmąkart atvykdamas į Lietuvą greičiausiai patyrinėjote, kas čia per šalis ir kokie žmonės joje gyvena. Kokią nuomonę susidarėte atvykęs į Vilnių?

Arjunas Chakraborty.

Prieš atsakydamas, pirmiausia norėčiau padėkoti Astromanijai.lt ir jos skaitytojams, kad domitės Vedų astrologija. Širdingiausi linkėjimai visiems.

Nors teaplankiau vos keletą šalių, kuriose surengiau paskaitas ir konsultacijas, turiu pasakyti, kad iš jų Lietuva yra mano mėgstamiausia. Per pastaruosius septynerius metus nemažai laiko praleidau jūsų šalyje. Tam turėtų būti paaiškinimas, ar ne?

Taip nutiko dėl didelio Lietuvos gyventojų susidomėjimo dvasinėmis ir Rytų temomis. Labai lengvai susidraugavau su Vilniaus universiteto Orientalistikos centru, o su profesoriumi Audriumi Beinoriumi jau mažiausiai 15 metų esame draugai. Tai jis pirmasis pasiūlė Lietuvoje pristatyti Vedų astrologiją.

Man didžiausią įspūdį daro Lietuvos žmonių siekis mokytis naujų dalykų, gebėjimas priimti tikrą dvasingumą, nesvarbu, kokia būtų išorinė jo forma. Kalbant apie žemiškuosius reikalus, jaučiu gerą žmonių energiją ir potencialą vystyti šalies ekonomiką ir komerciją.

Nors pasaulį kelerius pastaruosius metus žaloja krizė, Lietuvos žmonių dvasia yra stipri. Manau, šalis turi labai geras galimybes vystyti verslą ir pramonę. Nors emociniu lygmeniu juntamas laimės trūkumas, tačiau tai būdinga daugeliui šalių. Šioks toks dvasinis pabudimas ir sąmoningumas padėtų Lietuvos gyventojams tą nelaimingumo būseną įveikti.

Vedų astrologija yra įleidusi gilias šaknis į Indijos kultūrą. Ar ji turi ką bendro su Europa? Ar europietis gali suprasti Vedų astrologijos filosofiją ir netgi astrologinius ženklus, kurie kiek skiriasi nuo įprastų vakarietiškų?

Nors Vedų astrologija yra sukurta seniai ir jos šaknys yra Indijoje, jos taisyklės gali būti pritaikytos visoms šalims, žmonėms ir kultūroms. Žinoma, kad modernus europietis gali jas pritaikyti savo gyvenime, suprasti gilesnius jos principus, kurie apima kiekvieną mūsų gyvenimo aspektą.

Šių laikų astrologui tenka kai ką pakoreguoti, bet tai nėra sudėtinga. O šiuolaikinis Europos gyventojas gali sužinoti daugiau apie Vedų astrologiją ir aplinkiniams duoti vertingų patarimų. Keletas euoropiečių netgi gynėsi  filosofijos daktaro disertaciją, kurios tema buvo skirta Vedų astrologijai. Už tai jie pelnė indų pagarbą. Pagal tuos mokslininkus, ši astrologija yra pažini ir pritaikoma Europoje.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA