REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (11 10–16 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Būsite taip užsiėmę naujai atsivėrusiomis karjeros galimybėmis ar pasiūlymais, kad meilės reikalai beveik nerūpės. Vis dėlto šią savaitę Venera susitiks su Merkurijumi svarbiame jūsų astrologinio būsto Bendrų pajamų ir intymumo sektoriuje, šios planetos privers jus pasidomėti, kas vyksta santykių fronte. Galbūt praregėsite ir atrasite sprendimą dėl kažkokio jums abiem svarbaus finansinio klausimo, kuris trukdo iki galo atsiverti santykiuose. Nors bus sunku problemą atverti, bet tai padaryti svarbu. Šitaip pajudėsite iš klampinančio taško, jei į situaciją žvelgsite realistiškai.

Tauras. Meilės reikaluose laukite pokyčių. Venera šios savaitės viduryje susitiks su Saturnu jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje. Kai kurie skausmingai pajaus, kad atėjo pokyčių metas, – arba liksite kartu, arba išsiskirsite. Jei su partneriu esate pratę draugiškai surėmę pečius įveikti sunkumus, atsilaikysite. Bet jei jaučiatės nemylimi ar meilė partneriui išseko, galite nuspręsti viską baigti.

Dvyniai. Šią savaitę tikėkitės daug intymių akimirkų su jums svarbiu žmogumi. Pirmadienį Marsas susidurs kaktomuša su Plutonu ir palies jūsų astrologinio būsto bendrus išteklius. Tai gali visiškai pakeisti jūsų ir partnerio požiūrį į bendrus finansus. Šalutinė šio pokyčio pusė – sustiprės jūsų seksualinis potraukis. Jeigu vis dėlto pokalbis pinigine tema baigsis ginču, gera žinia yra ta, kad greitai susitaikysite. Venera savaitgalį įeis į jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių, todėl iki pat gruodžio 10 dienos mėgausitės harmoningais santykiais.

Vėžys. Meilė jums vis dar bus rimtas reikalas. Savaitės viduryje su mylimu žmogumi praregėsite, labai aiškiai pamatysite susidariusią situaciją ir pasitikrinsite ryšio stiprumą. Jei kažkurio iš jūsų gyvenime atsirado kliūčių, kurios trukdo kartu leisti laiką, nuspręsite, kad dabar netinkamas laikas meilei ir romantikai. Kita vertus, jei kurie Vėžiai tik įsimylėjo, greičiausiai santykius perkels į kitą lygmenį. Taip, kaip jie tai supranta.

REKLAMA

Liūtas. Taip, ji tvyro ore! Meilės planeta Venera po beveik metų pertraukos įeis į jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektorių. Ten ji išbus iki gruodžio 10-osios ir padės jums neįtikėtinai padidinti savo meilės galimybes. Jeigu šiuo metu susitikinėjate su ypatingu žmogui, greičiausiai pasijausite labai įsimylėję, jausmas bus abipusis. Vienišiams tobulas laikas nerti į žmonių sambūrius, grupes ir grupeles ir ten ieškoti širdies draugo. Gali būti, kad jau nebeilgai būsite vieniši.

Mergelė. Pats laikas susigrąžinti seksualųjį „aš“. Pirmadienį Marsas ir Plutonas susitiks jūsų astrologinio būsto Romantinių jausmų sektoriuje. Marsas valdo seksualinį potraukį, o Plutonas didina, stiprina visa, prie ko prisiliečia. Taigi, supratote, kur šią savaitę leisite laiką ir kuo mielai užsiimsite, ar ne? Jei esate vieniši, būsite neramūs, ieškosite, kur padidėjusią seksualinę energiją padėjus. Jei pastaruoju metu sutikote ką nors įdomaus, santykiai labai greitai gali virsti intymiais. Tik ta trauka gali būti kiek nervinga, nes jums sunkiai seksis perteikti, ko iš partnerio norite.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA