REKLAMA

Netikėta: skanūs astrologiniai patarimai

REKLAMA

Saulei įėjus į Skorpioną, patį seksualiausią Zodiako ženklą, laikas pasirūpinti afrodiziakais, aistrą žadinančiu maistu. Kodėl dabar? Tikriausiai nesutapimas, kad šis Vandens stichijai priskiriamas Zodiakas valdo reprodukcinius arba lytinius organus. 

Kol Saulė svečiuojasi Skorpione, taigi iki pat lapkričio 22 dienos, metas pasirūpinti aistrą didinančiais saldumynais ir pagardais. Taip pat reikėtų daugiau laiko skirti meilės žaidimams, seksui ir intymiam, giliam ryšiui užmegzti. Būtent toks patinka Skorpionams.

Šokoladas

Kaip be jo? Bet kuris sumanus vyras, norėdamas prisigerinti patinkančiai moteriai ar parodyti jai dėmesį, neapsieis be gardžių šokoladinių dovanų. Nors kam ta diskriminacija? Yra nemažai vyrų, kurie yra priklausomi nuo šio saldumyno.

Šokolado reikia ne tik moterims, jau moksliškai įrodyta, kad šis yra tikrų tikriausias emocinis maistas visoms žmogiškoms būtybėms. Kakava, pati svarbiausia sudėtinė gardėsio dalis, pakelia nuotaiką. Ji skatina natūralių įsimylėjimo ir laimės hormonų (feniletilamino ir seratonino) gamybą. Kai šių organizme padaugėja, smegenims siunčiamas impulsas ir žmogų apima palaimingas jausmas, jis jaučia potraukį jam patinkančiam asmeniui.

REKLAMA

Senosios actekų ir majų civilizacijos atrado kakavos pupeles ir išmoko iš jų gaminti šokolado gėrimą, beje, tada jis nebuvo saldus. Senieji dabartinės  Meksikos gyventojai jau prieš tūkstančius metų žinojo kakavos ir potencijos, seksualinio portraukio sąsajas. Senovės majai ir actekai per dieną suvartodavo didelį kiekį kakavos pupelių, bet žmonoms, kurių turėjo ne vieną,šie gudruoliai draudė smaguriauti.

Gerai, kad dabar niekas jums negali to uždrausti, nebent dietologas, dermatologas ar alergologas.

Imbieras

Mums buvo kiek netikėta, galbūt ir jums? Pasirodo, šis šildantis prieskonis ir šakniagumbis laikomas vienu stipriausių afrodiziakų. Imbieras stimuliuoja žmogaus reprodukcinius centrus.

Čili arba aitrioji paprika? Taip. Bet imbieras – jį gi žinome kaip puikų natūralų vaistą nuo ligų! Tarkime, šaltuoju metų laiku jau ir lietuvių pamėgtą imbierinį gėrimą su citrina ir medumi arba apelsinų sultimis. Na, bet ir seksas, kaip rodo moksliniai tyrimai, stiprina mūsų organizmo gynybą, saugo mus nuo ligų, taigi viskas susiję.

Imbiero šaknyje yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip seskviterpenas zingiberenas ir gingenolis, kurie yra stiprūs afrodiziakai, stimuliatoriai. Senovės Indijos meilės menas kamasutra imbierą laiko potencijos didintoju ir būtinu meilės žaidimų mėgėjų pagardu. Skorpionai ir visi, kurie nori ilgai mėgautis meilės malonumais, turėtų susidraugauti su imbieru.

Kvapioji pasiflora

Anglų kalboje ši turi labai aiškią potekstę „passion fruit“ arba aistros vaisius, kurio sėklos simbolizuoja vaisingumą. Viskas kaip ir pasakyta. Atogrąžų gėlės kvapiosios pasifloros vaisiai yra valgomi vieni ar jais gardinami desertai.

Tiesa ta, kad ne tik žmonės žino šių vaisių galią. Gyvūnai taip pat jaučia kvapiųjų pasiflorų poveikį ir, jei tik spėja, prieš ateinant žmonėms jų nusiraško. Kas dar nežinote jų skonio, pats laikas patyrinėti pasiflorų galias ir įsitikinti, ar šios yra veiksmingos. Ypač kol Saulė ritinėjasi Skorpiono ženkle.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA