REKLAMA

Žiemos meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ar aštrus vėjas privers susisupti į save kuo stipriau, užšaldys jausmus, štai šitaip paslėpę tauriausius jausmus ir žiemosime?

Dar nežinia, kiek čia to šalčio bus, o žmonės išgyventi gali ne tik kurdami židinius ir jungdami šildymą, o burdamiesi arčiau vienas kito. Žmogui reikia žmogaus, ar ne?

2014–2015 metų horoskopas dvylikai ženklų ir trims šaltiesiems mėnesiams.

DĖMESIO. Čia galite daugiau sužinoti apie ženklus ir jų dekadas, kurios minimos tekste.

REKLAMA

AVINAS

Jeigu dar nesate susiporavę, šaltaisiais metų mėnesiais tikėkitės sutikti žmogų, kuris privers sparčiau plakti širdį. Tiesą sakant, vienišiai gali sutikti priešingos lyties atstovą, kuris patrauks jų dėmesį, – ką ten patrauks, privers įsimylėti. Šaltasis metas Avinams bus nebaisus, nes jie šildysis meilės liepsnose, vienišiai susiporuos, o turintieji porą nutars tuoktis, susituokusieji puoselės ryšį.

TAURAS

Vargšas Tauras toliau kovoja su Saturnu, kuris yra jam priešingame ženkle Skorpione. Ar dar turite partnerį? Pirmąją dekadą gimusieji, gali būti, išsaugojo santykius. Jei jau šį sunkųjį periodą iki dabar įveikėte, greičiausiai ir liksite kartu.

Visiems kitiems teks dar apsidairyti aplink save ir savyje. Saturnas kviečia nukirsti visas nudžiūvusias šakas, kad medis galėtų pavasarį išleisti atžalas vietoje senų niekam tikusių. Toks „apsigenėjimas“ skatina augti. Per šiuos žiemos mėnesius būtent tuo bus priversti užsiimti gimusieji antrą ir trečią Tauro dekadą.

Vienišiams nereikėtų tikėtis didelių proveržių, greičiau jau šio ženklo atstovai laiką leis vienumoje ir liūdės dėl neateinančios meilės. Iš tiesų nėra ko liūdėti. Šiuo laikotarpiu, kai Saturno pozicija jiems yra nepalanki, gimusi meilė būna gana sudėtinga, bet tikrai  ne paviršutiniška, gili ir brandi.

DVYNIAI

Sėkmės ir gerovės planeta Jupiteris atsidurs Dvyniams palankioje pozicijoje, todėl šią žiemą tikėkitės sutikti įdomių žmonių. Vienišiai per draugus ir pažįstamus turės galimybę sutikti sau tinkamą patrtnerį. Jie gali net pradėti naują gyvenimą dviese. Seniau susiporavusieji mėgausis buvimu dviese, puikiai kartu leis laiką ir nekreips dėmesio į atšalusį orą.

VĖŽYS

Jupiteris, sėkmės ir gerovės valdovas, paliko jūsų ženklą, tačiau greičiausiai neturite kuo skųstis. Nuo 2013 metų iki dabar jūsų gyvenime turėjo įvykti teigiamų poslinkių. Jei per tą laiką vienišiai sutiko įdomų žmogų, greičiausiai suprato, kad tai yra TAS ar TA ir nusprendė įsipareigoti. Tie Vėžiai, kurie nesusirado poros, žiemą greičiausiai praleis be sielos draugo ar draugės. Turintieji porą turėtų stengtis labiau suprasti partnerį, stengtis įsiklausyti į jo nuomonę ir nemanyti, kad visada yra teisūs.

LIŪTAS

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA