REKLAMA

Metų prognozė dvylikai ženklų

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ateinančiais metais daugelio Zodiako ženklų atstovų gyvenimas pasikeis. Dauguma permainų bus pozityvaus pobūdžio.

Šie metai žada nemažai originalių siurprizų ir įdomių pasiūlymų visiems, kurie trokšta pakeisti savo gyvenimą ar įnešti į jį naujovių.

Nemalonumai laukia tų, kurie tingės dirbti arba perdegs darbe. Medinė Ožka – 2015 metų šeimininkė – įkvėps veiklius žmones naujiems žygiams, suteiks puikių verslo idėjų, atskleis darbštiesiems, kaip palengvinti savo darbą ir užsidirbti daugiau.

Žmonėms, kurie nemėgsta stovėti vietoje, nori tobulėti ir veržiasi į priekį, šie metai bus idealus tramplinas ateities laimėjimams.

REKLAMA

AVINAS

Avinui 2015-ieji bus gana sėkmingi. Šio ženklo atstovai turės šansą pasikeisti, tapti laisvesni, labiau atsipalaidavę, lengviau užmezgantys kontaktus su nepažįstamais žmonėmis, todėl galės tikėtis daugiau palaikymo ir sėkmės meilėje ir piniginiuose reikaluose.

Avinui derėtų iš anksto pagalvoti apie planus, kuriuos norės įgyvendinti 2015 metais. Šis laikotarpis bus palankus jo veiklai plėsti, savo verslui pradėti, taupyti pinigus stambiems pirkiniams. Avinui netrūks entuziazmo ir polėkio. Jam seksis meilės reikaluose. Jis turės arba susiras sau ištikimą partnerį.

TAURAS

2015 metai Taurui bus rimtų pokyčių visose gyvenimo sferose periodas. Šio ženklo atstovai seniai svajoja apie permainas. Jiems nusibodo dirbti už du ir spręsti visų artimųjų problemas. Medinės Ožkos metai suteiks jiems ryžto ir galimybių pasikeisti ir pasiekti daugiau asmeninių laimėjimų.

Vienišas Tauras sutiks artimą sielai žmogų, kuris pavergs jo širdį. Jam gresia didelis pavojus įsimylėti ir gauti impulsų naujiems žygdarbiams.

Tie Taurai, kurie kankinasi dėl šeiminių santykių problemų, galės pakeisti gyvenimą į gerąją pusę, tačiau ir daug prarasti.

DVYNIAI

Dvyniai pradės Ožkos metus būdami ypatingos nuotaikos. Jie turi daugybę nerealizuotų planų ir įdomių ketinimų, kuriuos nuspręs įgyvendinti 2015 metais.

Dvynių polėkis ir entuziazmas sustiprins jų žavesį ir patrauklumą priešingai lyčiai, todėl emocinėje sferoje jų laukia įdomūs išgyvenimai. Netikėtos meilės pasekmės galės būti fatališkos, o Dvynių elgesys neprognozuojamas. Jei Dvyniai turi sutuoktinį arba jų pasirinkimui nepritars artimieji, jiems teks patirti nemažai kančių. Aistros apakinti, jie gali palikti šeimą ar net emigruoti į kitą šalį.

Trumpai drūtai – 2015-ieji Dvyniams bus emocijų metai. Visi kiti rūpesčiai ir problemos pasitrauks į antrą planą.

VĖŽYS

Nepaprasti metai laukia ir Vėžio. Šio ženklo atstovai 2015-ųjų pradžioje išsisukinės nuo problemų, kurias spręsti reikės ilgai neatidėliojant ir nelaukiant, kol maži nesusipratimai išsipūs iki globalinių konfliktų. Jiems gresia praradimai tose srityse, kur jie nesugebės išsaugoti savo pozicijų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA