REKLAMA

2015-ųjų prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

2015: ramybės, džiaugsmo ir harmonijos metai

Medinės Ožkos metai, jie prasidės vasario 4-ąją, turėtų mus džiuginti taika ir ramybe. Šis kinų horoskopo ženklas simbolizuoja taiką, meilę, švelnumą, bendradarbiavimą, pagalbą, o Medžio stichija – kūrybingumą ir produktyvumą.

Ateinančiais  metais galima tikėtis daugybės naujų idėjų, kurios bus draugiškos aplinkai, tvarios ir socialiai atsakingos. Politinėje arenoje bus ieškoma taikių ir diplomatinių karinių ir kitų konfliktų spendimų.

2015 metais privačioje sferoje vėl turėsime daugiau laiko meilei ir šeimai, kur artimieji apsups mus meile ir rūpesčiu. Vienišiams padidės šansų sutikti tinkamą žmogų ir įsimylėti.

REKLAMA

Žiurkė
Pakilimas

Iš esmės reikalai tik gerės. Ožkos metais Žiurkės ženklo atstovams atsivers naujų galimybių tobulėti profesinėje srityje. Taip pat turėtų sektis finansų srityje. Tiesa, su pinigais teks padirbėti, tai yra planuoti ir veikti, savaime jų nepadaugės. Patartina būti kantriems.

Asmeniniame gyvenime, kaip sako žvaigždės, irgi palankus metas. Taikioji Ožka padės Žiurkės metais gimusiems sukurti malonią atmosferą ir vengti konfliktų, siekti ir ieškoti kompromisų.

Jautis
Purtys ir kratys

Kinų Zodiako rate Jautis ir Ožka yra opozicijoje, šie ženklai stovi vienas priešais kitą. Tai reiškia, kad 2015-aisiais Jaučiams teks įveikti didelį pasipriešinimą. Įgimtas jų atsargumas padės jiems priimti gerai apgalvotus ir rizikai atsparius sprendimus. Šiais metais darbe nereikėtų nieko daryti per prievartą, stengtis atkaklumu ar jėga įveikti iškilusias kliūtis. Taip pat verta gerai apgalvoti ir apsvarstyti jiems duotus patarimus.

Kiek geriau bus asmeninėje sferoje. Jaučiai galės mėgautis harmoningu šeiminiu gyvenimu, o vienišiai tikėtis palankių progų naujoms pažintims.

Tigras
Širdies koziris

Ožkos metais dinamiškieji Tigrai gali tapti nekantrūs, nes viskas klostysis daug lėčiau, nei jie įpratę ir mėgsta. Dėmesys dabar bus sutelktas į bendravimą, buvimą kartu. Jeigu Tigras bandys tai ignoruoti, be reikalo susikurs problemų.

Faktiškai galite būti teisūs, bet moraliniu požiūriu – nebūtinai. Tie Tigrai, kurie elgsis jautriau, darys pažangą, kad ir labai lėtą. Kiti savo progresą stabdys. Šis principas galios ir meilės ar šeimos reikaluose. Klausykite savo širdies, bet ne ego balso.

Kiškis
Saulėtoje gyvenimo pusėje

Šiam kinų ženklui numatomi ypač geri metai. Švelnioji Ožka teigiamai veiks visas Kiškio Zodiako atstovų gyvenimo sritis. Darbe viskas vyks sklandžiai, be trukdžių, todėl galėsite daryti didelį šuolį į priekį. Jums bus lengva užkariauti aplinkinių širdis, visur jus sutiks su džiaugsmu.

Širdies reikalai Kiškio metais gimusiems taip pat eisis kaip per sviestą. Turintiems porą pavyks ryšį sutvirtinti, naujai užmegztos pažintys vienišiams žada teigiamą baigtį. Ožkos metais Kiškiai turės daugiau laiko sau ir kūrybinėms ambicijoms įgyvendinti, tai jiems teiks didelį pasitenkinimą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA